Спланована ІПСО: в ГУР прокоментували інтерв'ю путіна пропагандисту Карлсону

Читать на русском

Юсов назвав очільника рф геополітичним божевільним, який несе нісенітниці про міжнародне право та історію

Читать на русском
У розвідці прокоментували інтерв'ю Путіна журналісту Карлсону
Андрій Юсов і інтерв'ю путіна

Юсов назвав очільника рф геополітичним божевільним, який несе нісенітниці про міжнародне право та історію

Нещодавня розмова кремлівського диктатора владіміра путіна з колишнім американським телеведучим Такером Карлсоном не могла бути нічим іншим, окрім як спланованою інформаційно-психологічною спецоперацією з боку рф. Ця спецоперація була націлена на західну аудиторію, що свідчить про те, що росія хоче мати вплив на країни Заходу і готова витрачати на це шалені кошти.

Саме так прокоментував інтерв'ю путіна представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. Він додав, що інтерв'ю є спецоперацією із поширення дезінформації.

"Ця розмова не могла бути спонтанною. Це, безсумнівно, інструмент впливу, спецоперація з дезінформації, спрямована на західний світ", - підкреслив Юсов.

Представник ГУР МО назвав путіна "геополітичним божевільним", який "несе нісенітниці про міжнародне право, історію, бере на себе право вирішувати, які народи мають право на існування, а які ні". За словами Юсова, використання цієї ІПСО було не надто вдалим.

"Проте сам факт того, що російські спецслужби витрачають колосальні кошти на вплив на західну аудиторію, свідчить про її важливість для них", - додав Юсов.

Пропагандистське інтерв'ю путіна: що відомо

На початку лютого 2024 року колишній ведучий Fox News Такер Карлсон здійснив візит до москви, де поспілкувався з російським диктатором владіміром путіним. Цей крок Карлсона викликав жорстку критику в США, адже він став першим західним журналістом, який взяв інтерв'ю у путіна після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Політтехнолог Борис Тізенгаузен припускає, що інтерв'ю могло бути санкціоновано експрезидентом США та ймовірним кандидатом на цю посаду Дональдом Трампом. За словами експерта, Карлсон, відомий своїми маніпулятивними методами, міг ставити путіну питання таким чином, щоб виставити чинного президента США Джо Байдена нездатним налагодити діалог з росією, яка, мовляв, має "свої геополітичні інтереси та претензії", включаючи й на частину української території.

Є ціла група киян, які палко виступають проти побудови Подільсько-Воскресенського мосту: це мешканці Русанівських Садів. Чого вони бояться насправді, і чому їхні страхи не виправдані, розмірковує інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.