Путін дав інтерв'ю американському журналісту Карлсону: головні наративи російського диктатора

Президент РФ заявив, що війну розпочала Україна, але зрештою "ми домовимось"

Путін дав інтерв'ю Такеру Карлсону
Одномоментно інтерв'ю дивилось понад 6 млн людей

Американський журналіст Такер Карлсон, який є одним з найпопулярніших у США, взяв інтерв'ю у російського диктатора володимира путіна. Воно тривало понад дві години й охопило велику кількість тем. Але нічого нового президент РФ не сказав. 

Опублікував Карлсон це розпіарене російськими пропагандистами інтерв'ю у ніч на 9 лютого на своєму сайті та у соцмережі X (раніше Twitter). Він обіцяв поставити путіну гострі питання, щоб показати мешканцям США іншу сторону війни в Україні, а отримав лекцію з історії та перекручування фактів.

Почав президент РФ зі свого улюбленого – історії. Майже пів години він розповідав уже відому всім нісенітницю про те, що Україну "створив" Ленін. Проте цього разу він ще приплів сюди й Сталіна, який "сформував" сьогоднішню Україну після Другої світової війни. Але історично всі землі, принаймні до Дніпра, "належали росії". Такі історичні інтерпретації української державності президент РФ висловлював не раз, тож жодних здивувань вони не викликали.

Готовий домовлятися, щоб закінчити війну

Потім він переключився на війну в Україні й заявив, що росія ще не досягла цілей, що були поставлені напочатку. Тут путін звичайно згадав денацифікацію, а також не забув про Степана Бандеру з Романа Шухевича, яких він назвав "нацистськими прибічниками" зведених у ранг героїв України. Відмова від них та інших видатних українських особистостей є основною вимогою, від яких володимир путін не буде відмовлятися.

Сказавши про "нацистів в Україні" путін раптом зробив заяву, що готовий "мирно вирішити конфлікт" й завжди про це говорив, але Київ "хоче продовження війни" й відмовляється від них. Потім у нього почалась підміна фактів й диктатора сказав, що ніколи не нападав на Україну, ні у 2014, ні у 2022. У конфлікті, на його думку, винна саме наша країна. РФ просто взяла під захист Крим, Луганськ та Донбас, через "державний переворот в Україні" (так він назвав Революцію Гідності).

Такер Карлсон спробував вставити провокаційне питання й запитав у путіна чи задоволений він розміром тих територій, що вдалось захопити. Причому поставив це запитання журналіст двічі, але відповіді так і не отримав. путін далі продовжив розповідати про нацистів, а потім і зовсім повів розмову в іншу сторону.

Росія та НАТО

Путін згадав, як багато років тому вів перемовини про вступ РФ до НАТО, але так цього і не сталось. Тому його дуже обурив той факт, що у 2008 році такий шанс з'явився в України. Потім він знову згадав про нагальну ситуацію й заявив, що саме НАТО розбурхує конфлікт в України поставками зброї. Начебто, якщо цього не буде, то й війна закінчиться. 

Потім путін зовсім розмріявся й сказав, що Альянс цілком може визнати той факт, що РФ взяла під свій контроль нові території. Він додав, що "варіанти є, головне бажання". Й наголосив, що це не буде означати початок глобальної війни, адже у росії немає жодних планів відправляти війська до Польщі чи Латвії.

Про що ще згадав президент РФ 

Також у рамках інтерв'ю путін згадав про підрив "Північних потоків" й заявив, що за цим стоїть ЦРУ. Також він висловив захоплення та повагу Ілону Маску, назвавши його "розумною людиною". Лідер РФ сподівається попрацювати з ним. Не оминув він і штучний інтелект. Начебто від нього є певні загрози. 

Наостанок путін заявив, що Америці не варто вплутуватись у війну з РФ, краще домовлятись. А все тому, що росія звикла боротись до кінця й перемогти її на полі бою не вийде. Він закликав американців "з повагою відносить до росії та її інтересів". 

Що стосується України, то путін, розмріявшись сказав, що обов'язково домовиться. РФ та Україна об'єднаються, як "братні народи".

Чим відомий Такер Карлсон

Свою популярність Такер Карлсон здобув на телеканалі Fox News. Він вів нічне політичне шоу, а у 2023 році запустив власне у соцмережі X (раніше Twitter). 

Темою першої передачі став підрив Каховської ГЕС. Карлсон без тіні сумніву звинуватив у цьому Україну. Також він неодноразово виправдовував російську агресію та повторював проросійські наративи. А Зеленського взагалі називав диктатором. 

Якщо в Україні почнеться виборчий процес, у нього одразу зайдуть представники російських сил - відтак боротьбу з ворогом зовнішнім, та внутрішнім (корупцією) треба вести іншим чином, вважає політичний експерт Микола Давидюк.

 

 Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите на нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписаться на канал в Viber можно здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube