«Сокіл» всуху виграв у «Кременчука» півфінальну серію плей-офф

Чемпіон України сезону 2019/20 склав свої повноваження.

«Кременчук» програв і четвертий матч серії з «Соколом». Перемогу і путівку до фінал плей-офф «Соколу» принесла шайба Гильманова на 8-й хвилині овертайму.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 7 квітня, в Києві відбувся четвертий матч півфінальної серії плей-офф між «Соколом» та «Кременчук». Перед сьогоднішнім поєдинком «Сокіл» лідирував в серії до чотирьох перемог з рахунком 3: 0.

«Кременчуку» вже нікуди відступати, і для продовження боротьби чинному чемпіону України в сьогоднішньому матчі потрібна була тільки перемога. Але вже на другій хвилині «Сокіл» відкрив рахунок в матчі. Чолач з п'ятачка відправив шайбу в ворота Давлетшина, реалізувавши більшість. У гостей мало що виходило в атаці, а ось «Сокіл» під час другогої більшості міг закинути другу шайбу, але на останньому рубежі надійно зіграв Давлетшін. Чергове видалення у «Кременчука» все ж призвело до голу. На 16-й хвилині Ступак зіграв на добиванні і зробив рахунок 2: 0. В кінці першого періоду чисельну перевагу отримав вже «Кременчук», але нічого небезпечного біля воріт Дубровського не створив.

На початку другого періоду «Кременчук» більше володів шайбою, однак воріт «Сокола» практично не загрожував. І тільки коли гості отримали чисельну перевагу, Дубровський відбив два кидка по своїх воротах. Але «Кременчук» все ж закинув, причому в більшості. На 34-й хвилині Толстушко потужним кидком від синьої лінії пробив Дубровського. А через півтори хвилини Грицких добив шайбу у ворота «Сокола» і зрівняв рахунок.

Перші хвилини третього періоду пройшли в обопільних атаках. Воротарі помилок не допускали, а ось гравців атаки іноді підводила точність в завершальній стадії. Але на 52-й хвилині «Кременчук» вдалося закинути. Орлов між щитками Дубровського відправив шайбу в ворота «Сокола» і вивів команду гостей вперед. Однак «Кременчук» недовго лідирував у рахунку. На 54-й хвилині Чолач реалізував більшість, відправивши шайбу в дальній кут. У суперників були шанси завершити гру в основний час, але ні «Сокіл», ні «Кремечкук» свої моменти не реалізували.

У серії плей-офф овертайм триває як повноцінний ігровий період, 20 хвилин, або завершується з першої закинутою шайбою. У додатковому періоді емоції вирували не тільки на льоду, але і на лавці запасних. Так на 63-й хвилині за втручання в гру арбітр видалив з технічної зони лікаря «Кременчука». «Сокіл» атакував гостріше. Давлетшін черзі відбив кидки Міхнова і Гильманова. А фатальним для «Кременчука» стало видалення Пукса. На 68-й хвилині Гильманов з п'ятачка відправив шайбу в ворота вже екс-чемпіона і вивів «Сокіл» у фінал.

• «Сокіл» - «Кременчук» 4: 3 (2: 0, 0: 2, 1: 1, 1: 0), рахунок в серії 4:0.

8 квітня свій п'ятий матч у півфінальній серії зіграють «Донбас» і «Дніпро». Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результати перших поєдинків 1/4 фіналу розіграшу Ліги Чемпіонів,про події в матчах 20-го туру УПЛ, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .