«Сокіл» виграв у «Кременчука» перший поєдинок півфінальної серії

У боротьбу вступила друга півфінальна пара.

Пропустивши першим, «Кременчук» відігрався, але все ж поступився «Соколу» в домашньому матчі. Переможна шайба на рахунку Смирнова.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 31 березня, відбувся перший матч півфінальної серії плей-офф між «Кременчуком» і «Соколом». У фінал вийде команда, яка першою здобула чотири перемоги над суперником.

Попередня зустріч команд пройшла в Києві і завершувала ігрову програму регулярного чемпіонату. У тому поєдинку «Кременчук» просто знищив «Сокіл», здобувши перемогу з рахунком 8: 1.

«Кременчук» в регулярному чемпіонаті випередив «Сокіл» в турнірній таблиці і тому серію плей-офф починав на своєму майданчику. Початок поєдинку пройшов в рівній боротьбі. Команди по черзі обстрілювали ворота суперника, але голкіпери команд грали надійно. Так воротар «Кременчука» Новицький відбив кидки Гильманова, Міхнова і Курбатова, а Денискин і Орлов не змогли пробити голкіпера «Сокола» Дубровського. У другій половині періоду Новицький додав до своєї статистики сейвів кидки Ступака, Кузьменко і Андрейківа.

На 1-й хвилині другого періоду після кидка і рикошету шайба злетіла вгору і слала опускатися за спину Новицькому. Голкіпер «Кременчука» вірно оцінив ситуацію, перекинувши ігровий снаряд через перекладину на сітку зверху воріт. На 26-й хвилині Дубровський в ході однієї атаки «Кременчука» відбив відразу кілька кидків. А вже в наступній своїй атаці «Сокіл» вийшов вперед. Кузьменко зблизився Новицьким і в ближньому бою переграв воротаря.

Однак лідирували гості недовго. «Кременчук» отримав чисельну більшість, і за дві секунди до появи оштрафованого гравця Денискин кидком в ближній кут зрівняв рахунок. Друге видалення в матчі також призвело до закинутої шайби. Тільки на цей раз відзначилися хокеїсти «Сокола». На 36-й хвилині Смирнов завершив комбінацію в зоні «Кременчука» кидком під поперечину і повернув лідерство в рахунку столичній команді.

На початку третього періоду команди продовжили обмінюватися кидками і гострими моментами. Чимало роботи надали воротарям нападники суперників. Дубровський парирував кидки Коробова і Савченко, а Новицький блокером відбив постріл Голубича від синьої лінії. «Сокіл» відсунув гру від своїх воріт, і на протязі декількох хвилин гравці «Кременчука» не могли завдати кидка по воротах Дубровського. А ось Новицький працював у поті чола, не дозволивши спершу Морозову, а потім і Гильманова закинути в третій раз. На останній хвилині «Кременчук» зняв воротаря, проте успіху не досяг і програв перший домашній матч півфінальної серії плей-офф.

• «Кременчук» - «Сокіл» 1: 2 (0: 0, 1: 2, 0: 0).

Другий поєдинок «Кременчука» та «Сокола» також пройде в Кременчуці, 2 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів кваліфікації до ЧС-2022,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .