Головна
Україна
Події
15:20, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

До 25% українських військовослужбовців, які зникли безвісти, знайшли в полоні в окупантів. Їхня загальна кількістьтепер набагато менша, ніж 7 тисяч, про що заявляли раніше. Про це повідомив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, передає Інформатор. "Ми говорили про те, що понад 7 тисяч людей вважаються безвісти зниклими. Ця цифра не коректна. З того часу ми знайшли біля 20-25%, вони знайшлись у полоні. Тому ця цифра набагато менша", - сказав Котенко. За його словами, цифра зниклих безвісти постійно зменшується. Він додав, що на сьогодні вдалося повернути понад 500 тіл загиблих захисників України. "Ми це робимо це кожного тижня. Робота ведеться, і я думаю, що ми повернемо всіх наших захисників, які загинули", - зазначив Алгоритм дій, як знайти родича чи знайомого, з яким зник зв'язок: звернутися з заявою про зникнення людини до Національної поліції,здати ДНК-зразки, повідомити, що заяву до поліції написано до Національного інформаційного бюро (телефон 1648), далі звернутися до Уповноваженогоз питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (телефон 0 800 339 247), якщо людина зникла за кордоном (телефон 0 95 896 0421). Нагадаємо,в Українівідновили виплати полоненим та звільненим з полону громадянам. Крім того, вУкраїну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. Такожписав, як в Українішукають безвісти зниклих та загиблихза ДНК. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Скільки українських військових вважаються зниклими безвісти: цифра менша, ніж озвучувалось

Читать на русском
Скільки українських військових вважаються зниклими безвісти: цифра менша, ніж озвучувалось

Ця цифра міняється кожного тижня

До 25% українських військовослужбовців, які зникли безвісти, знайшли в полоні в окупантів. Їхня загальна кількість тепер набагато менша, ніж 7 тисяч, про що заявляли раніше.

Про це повідомив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, передає Інформатор

"Ми говорили про те, що понад 7 тисяч людей вважаються безвісти зниклими. Ця цифра не коректна. З того часу ми знайшли біля 20-25%, вони знайшлись у полоні. Тому ця цифра набагато менша", - сказав Котенко.

За його словами, цифра зниклих безвісти постійно зменшується. Він додав, що на сьогодні вдалося повернути понад 500 тіл загиблих захисників України.

"Ми це робимо це кожного тижня. Робота ведеться, і я думаю, що ми повернемо всіх наших захисників, які загинули", - зазначив Котенко. 

Алгоритм дій, як знайти родича чи знайомого, з яким зник зв'язок:

  • звернутися з заявою про зникнення людини до Національної поліції, здати ДНК-зразки,
  • повідомити, що заяву до поліції написано до Національного інформаційного бюро (телефон 1648), 
  • далі звернутися до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (телефон 0 800  339 247), якщо людина зникла за кордоном (телефон 0 95 896 0421).

Нагадаємо, в Україні відновили виплати полоненим та звільненим з полону громадянам. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. 

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.