Головна
Бізнес
Авто
14:20, 15 Листопада
Информатор UA

Интро

В Україні середня ціна бензину А-95 становить 49,33 гривні за літр. Вартість А-95 преміум та А-92 зросла. Про це свідчать дані сайту auto.ria.  Так, станом на вівторок, 15 листопада, середню вартість бензину +А-95 встановлено на рівні 49,96 грн/л (вартість зросла на 9 копійок). А-95 продається за ціною 49,33 грн/л (вартість зросла на 3 копійки). Літр А-92 можна придбати за 47,84 гривні (вартість зросла на 5 копійок). Літр дизпалива продається за ціною 53,91 гривні (здорожчання на 8 копійок). А ось цінник на автогаз встановлено на рівні 28,50 грн/л (зросла на 4 копійки). Середні ціни на пальне по Україні: бензин А-95 преміум – 49,96 гривні за літр, бензин А-95 – 49,33 гривні за літр, бензин А-92 – 47,84 гривні за літр, дизельне паливо – 53,91 гривні за літр, газ – 28,50 гривні за літр. Інформація про вартість пального повністю відсутня у Херсонській та Черкаській областях. У мережах АЗС мінімальна ціна А-95 – 45,7 грн/л, максимальна – 51 грн/л. Скільки коштує пальне в Україні   Середня ціна на пальне в регіонах України, грн/л     Середня ціна на пальне в регіонах України, грн/л   Чи може повторитись паливна криза в Україні Війна змусила українців мати аварійний запас пального. Через накопичення цих обсягів був такий гострий дефіцит продукту у травні та червні. Тож, прогнозувати повторення такої ситуації важко. Ворог позбавив нас 100% довоєнних джерел надходження продукту. Наша країна за три-чотири місяці побудувала принципово новий ринок пального. Зараз ринок інший, більш гнучкий. Тепер щонайменше на 40% ринок насичується постачанням автомобільним транспортом. Тисячі бензовозів везуть пальне, працює залізниця та багато прикордонних переходів. Українці можуть безкоштовно отримати пальне — деталі тут. Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Також Інформатор писав, чому дешевшає нафта та що буде з цінами на пальне в Україні.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Скільки коштує бензин та дизель на АЗС: ціни на 15 листопада

Читать на русском

Ціни зросли мінімально

Читать на русском
Скільки коштує бензин та дизель на АЗС: ціни на 15 листопада
Літр бензину марки А-95 коштує 49,33 гривні

Ціни зросли мінімально

В Україні середня ціна бензину А-95 становить 49,33 гривні за літр. Вартість А-95 преміум та А-92 зросла. Про це свідчать дані сайту auto.ria. 

Так, станом на вівторок, 15 листопада, середню вартість бензину +А-95 встановлено на рівні 49,96 грн/л (вартість зросла на 9 копійок). А-95 продається за ціною 49,33 грн/л (вартість зросла на 3 копійки). Літр А-92 можна придбати за 47,84 гривні (вартість зросла на 5 копійок). Літр дизпалива продається за ціною 53,91 гривні (здорожчання на 8 копійок). А ось цінник на автогаз встановлено на рівні 28,50 грн/л (зросла на 4 копійки).

Середні ціни на пальне по Україні:

  • бензин А-95 преміум – 49,96 гривні за літр,
  • бензин А-95 – 49,33 гривні за літр,
  • бензин А-92 – 47,84 гривні за літр,
  • дизельне паливо – 53,91 гривні за літр,
  • газ – 28,50 гривні за літр.

Інформація про вартість пального повністю відсутня у Херсонській та Черкаській областях. У мережах АЗС мінімальна ціна А-95 – 45,7 грн/л, максимальна – 51 грн/л.

Скільки коштує пальне в Україні

 

Середня ціна на пальне в регіонах України, грн/л

 

 

Середня ціна на пальне в регіонах України, грн/л

 

Чи може повторитись паливна криза в Україні

Війна змусила українців мати аварійний запас пального. Через накопичення цих обсягів був такий гострий дефіцит продукту у травні та червні. Тож, прогнозувати повторення такої ситуації важко. Ворог позбавив нас 100% довоєнних джерел надходження продукту. Наша країна за три-чотири місяці побудувала принципово новий ринок пального. Зараз ринок інший, більш гнучкий. Тепер щонайменше на 40% ринок насичується постачанням автомобільним транспортом. Тисячі бензовозів везуть пальне, працює залізниця та багато прикордонних переходів. Українці можуть безкоштовно отримати пальне — деталі тут.

Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.

Також Інформатор писав, чому дешевшає нафта та що буде з цінами на пальне в Україні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.