“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Літр бензину марки А-95 коштує 52,06 гривні
Деякі мережі автомобільних заправних станцій змінили вартість пального. Йдеться про ціни на бензин, дизельне паливо та автомобільний газ. Про те, скільки коштує пальне на АЗС, повідомили в AutoRia.
Бензин категорії А-95 коштує 52,06 гривні за літр. Середня вартість бензину А-95+ становить 52,89 гривні за літр. Бензин категорії А-92 можна придбати у середньому за 51,00 гривні за літр.
Середня ціна дизельного палива на АЗС — 55,05 гривні за літр. Автомобільний газ реалізують у середньому за 29,29 гривні за літр.
А-95 автостанція UPG продає за 51,00 грн/л., Укр-Петроль — за 47,20 грн/л, Авіас — за 53 грн/л, Укрнафта — за 51,50, підвищивши з 49 грн/л. Дизельне паливо на UPG коштує 53,50 грн/л. Shell знизив на 5 копійок, до 55,99 грн/л. На Укр-петроль та WOG цінники залишились без змін — 52,00 грн/л та 56,00 грн/л відповідно.
Популярним А-92 на АЗС торгують так: Авіас — 52,00 грн/л., Chipo — 51,15 грн/л., U.GO — 51 грн/л., Катрал — 50,49 грн/л. Ціни на автогаз такі: АЗС "Авіас" продає за 29,44 грн/л. UPG залишається без змін — 28,97 грн/л, Укрнафта 28,50, тоді як кілька днів тому реалізовувала за 28,21 грн/л., KLO — 29,46 грн/л.
В Україні найближчим часом ціни на пальне знижуватися не будуть. Однак з початком свят обсяги споживання пального зменшаться, а це і вплине на вартість. Ще триває пік споживання пального, тому що зараз йде збір кукурудзи та соняшника, а це теж збільшило навантаження на паливний ринок. Також Європа нас зараз не балує вільними обсягами, бо їх немає через те, що 5 грудня почало діяти нафтове ембарго. Відповідно, у Європі нема зайвої сировини на перероблення. Зниження ціни на пальне прогнозують у січні.
Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.
Також Інформатор писав, чому дешевшає нафта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.