«Я думаю, Зеленський - сильний хлопець. І з ним нелегко мати справу»
Зірка заспівала про перше кохання, яке окрилює і надихає, а також змушує проживати нові емоції та почуття, що не описати словами. "Для всіх, хто колись відчував ту саму love, love. Ці відчуття назавжди".
Тариф за спожитий природний газ залишатиметься на рівні 7,96 грн за куб до кінця травня 2024 року. Таке рішення прийняли з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні
"Нафтогаз України" оголосив про продовження тарифного плану "Фіксований" на ще один рік з ціною 7,96 грн за куб. м (з ПДВ). Це рішення прийнято з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні, і забезпечує стабільні ціни для побутових клієнтів.
Група "Нафтогаз" безперебійно забезпечує газом понад 12,4 млн українських домогосподарств згідно з річним тарифним планом "Фіксований", який діє з 1 травня 2023 року по 1 травня 2024 року.
У підготовці до наступного опалювального сезону 2023/2024, НАК "Нафтогаз України" закупив 1,6 млн куб. м природного газу в приватних українських видобувників. Середньозважена ціна купівлі ресурсу на "Українській енергетичній біржі" склала 10 972 грн за тис. куб. м без ПДВ, а на віртуальній торговій точці – 10 767 грн за тис. куб. м без ПДВ.
Крім того, група "Нафтогаз" продовжує нарощувати обсяги власного видобутку газу, запустивши дві експлуатаційні свердловини на одному з найбільших родовищ України, що додало понад 300 тис. куб. м газу до добового видобутку компанії за останній місяць.
Енергетичні компанії були лідерами за прибутком під час війни. Найбільше зростання прибутку спостерігався у компаній "Енергоатом" та низки газових компаній. Втім, є й такі компанії, які не зуміли вийти навіть "у нуль". Це, зокрема, підприємства групи "Нафтогаз", які постраждали найбільше. Ця група в цілому зайшла "у мінус" на понад 40 млрд грн через борги на суму понад 300 млрд грн. Державна компанія "Укргазвидобування" та компанія олігарха Ріната Ахметова - "Нафтогазвидобування" отримали найбільший прибуток, що було зумовлено аномально високими цінами на газ.
Загалом, різниця прибутку, порівняно з 2021 роком була такою:
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Україна пройшла найскладніший у своїй історії опалювальний сезон й офіційно оголосила про його звершення, розпочавши підготовку вже до нового.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.