“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В Україні стартувала підготовка до наступного опалювального сезону 2023 - 2024 років, а отриманий досвід допоможе пройти нову зиму гідно та не дозволить залишити українців без світла та тепла
Україна пройшла найскладніший у своїй історії опалювальний сезон й офіційно оголосила про його звершення, розпочавши підготовку вже до нового. Всі наміри росії занурити українців у морок та холод провалились, а для "Нафтогазу" атаки окупантів стали досвідом, який врахують при плануванні подачі електроенергії та тепла у майбутньому.
Саме так підсумував завершення опалювального сезону 2022-2023 років голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов.
"Як би ворог не намагався залишити українців без світла та тепла, всі разом ми не дозволили йому це зробити. Впевнений, що отриманий за минулий рік досвід допоможе нам гідно пройти й наступну зиму", - повідомив Чернишов.
Також він подякував міському та обласному керівництву України за оперативне вирішення кризових ситуацій, постійну присутність та конструктивну роботу.
Окремо Чернишов звернувся до працівників газовидобувної та газорозподільчої галузей, які займалися видобутком блакитного палива й забезпечували його постачення попри ворожі атаки та обстріли. Він відмітив їхню роботу й вклад у забезпечення українців теплом.
Голова "Нафтогазу" повідомив, що в Україні стартувала підготовка до нового опалювального сезону 2023-2024 років, але з урахуванням досвіду російських атак.
Під час минулого опалювального сезону українська енергосистема була сильно пошкоджена внаслідок регулярних атак з боку російських окупантів. Загалом, по об'єктах української критичної інфраструктури випустили понад 1,2 тис. ракет та дронів, що викликало значні пошкодження на майже половині магістральних мереж, а також на всіх теплових та гідроелектростанціях країни.
Попри виклики, українські енергетики зробили значний прогрес у відновленні пошкодженої енергетичної інфраструктури й сьогодні близько 80% магістральної мережі вже відновлено, вона працює належним чином.
Ремонтні бригади, в яких нараховується понад 1,5 тис. фахівців, продовжують працювати над відновленням обладнання.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у Європі також завершують опалювальний сезон, а також розповів, коли та на скільки українцям піднімуть тарифи на електроенергію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.