Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Іноді може бути так, що прибуток при купівлі облігації в 1 тисячу гривень піде на оплату послуг банку
В monobank в якості експерименту купили одну військову облігацію терміном обігу до 26 червня 2024 року. Прибутковість має бути 15% річних. З'ясувалося, що на час воєнного стану комісію дійсно скасовують, але потім вона повернеться в повному обсязі, та й так не завжди це працює, як треба.
Про це пише сайт «Мінфін».
Комісія за послугу з купівлі цінних паперів не стягувалася. Це можливе завдяки тому, що Національний банк не бере комісію з банків, а ті не стягують її зі своїх клієнтів.
«Зазвичай інвестори позитивно сприймають новину про відсутність комісій, і далі не перевіряють ще раз умови договору. Копатись у цьому документі починають після купівлі облігації», - йдеться у матеріалі.
Комісія скасовується тимчасово – поки в Україні діє воєнний стан. А що далі: її будуть стягувати заднім числом? Це буде стосуватися тільки купівлі нових облігацій чи торкнеться і тих, що купили до цього?
На ці питання намагалася відповісти консультант monobank. Проте й там одразу не дали чіткої відповіді.
«На жаль, немає інформації докладніше, можливо таке, що тарифи діятимуть на вже придбані або тільки нові облігації (придбані вже після закінчення воєнного стану), на цей час немає інформації заздалегідь», — передав сайт «Мінфін» відповідь консультанта monobank.
З договору з monobank розміри комісій, які не потрібно платити у пільговий період, складають 600 грн та 15 грн.
«При купівлі однієї військової облігації вартістю 1 тис. грн стягнення таких комісій не лише з'їдає весь прибуток від інвестиції, а й позбавляє людину значної частини заощаджень. Тому дуже важливо мати повну прозорість у питанні комісій», - сказано у матеріалі.
Історія з купівлею ОВДП мала продовження. З часом стало зрозуміло, що власникам цінних паперів доведеться сплатити 15 гривень незалежно від кількості облігацій. Це станеться після скасування дії воєнного стану.
«На цей час ми покращили процес купівлі/продажу так, щоб усі угоди проходили на біржі, а це означає, що тариф може бути лише 15 грн. Якщо клієнт продає одразу пачку (наприклад, 10 або 100 ОВДП), буде комісія лише 15 грн за всю пачку. Якщо клієнт купив облігації у період ВП (воєнного стану), а продав після ВП — буде комісія 15 грн», — відповіла «Мінфіну» консультант monobank.
Раніше Інформатор писав, що Monobank повідомив динаміку шахрайства за своїми картками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.