“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Норму мовного закону підтримують громадяни західних і центральних регіонів
Згідно з рейтингом 61,7% українців підтримують чинну норму закону про обслуговування українською мовою. Не підтримують - 34% громадян.
Про це свідчать дані київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає Інформатор .
Найбільше норму про обслуговування українською мовою підтримують жителі західних і центральних регіонів (відповідно, 79,4% і 66,2%), найменше - жителі східних областей (38,8%, в той час як 55,8% не підтримують ). У південних областях 49% підтримують норму закону, а не підтримують - 46,2% жителів.
На Донбасі підтримують 59,5% респондентів, а не підтримують - 32,1%.
Нагадаємо, в Україні з 16 січня сфера обслуговування перейшла на українську мову. Крім того, омбудсмен пояснив які сфери повинні перейти на українську мову.
Також Інформатор писав, скільки українців поскаржилися на порушення мовного закону за два тижні.