Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Насправді цього року я не планував випускати колядку або будь-яку різдвяну пісню. Але все сталось дуже швидко: прийшов на студію, почув аранжування до легендарного "Щедрика" – ми записали пісню та відзняли відео за тиждень. Мені дуже сподобалось, хоч і стиль R&B не притаманний мені. Думаю, в такому виконанні ви ще не чули цю щедрівку", – каже співак.
Росія має у своєму арсеналі близько 1400 далекобійних ракет різних типів, але частина ракет є недоторканим запасом
Російська Федерація має запас далекобійних ракет у близько 1,4 тисячі одиниць. Йдеться про "Калібри", "Онікси", "Кинджали", "Іскандери" та інше. Частина з них є так званим "недоторканим запасом", які ворог намагається зберегти. Водночас росіяни можуть виготовляти щомісяця до 150 нових ракет різних типів, таких як Х-101 "Іскандер", "Калібр". Співвідношення російських витрат і поповнень ракетами вказує на те, що Росія відійшла від хаотичних обстрілів і навчилась планувати атаки.
Про те, скільки ракет залишилося у РФ і скільки нових окупанти здатні виготовляти, розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За його словами, окупанти ще мають запас у близько 1400 ракет.
За словами Юсова, частина цих ракет є "недоторканим запасом". Їх росіяни використовують з великою обережністю, зважаючи на ретельне планування та розвідку.
Щомісяця окупанти здатні виготовляти від 120 до 150 ракет таких типів, як "Іскандер", "Калібр" і "Х-101".
Фактично, ворог намагається зберігати баланс між використаними та виготовленими запасами ракет. За словами Юсова, такий підхід суттєво відрізняється від хаотичних дій у перші місяці війни РФ проти України.
Росія має ресурс, щоб влаштувати нові комбіновані масовані атаки по Україні із застосуванням ракет та дронів. Не виключено, що такий удар може статися ближче до Нового року, або навіть в новорічну ніч чи в найперші дні 2025 року. Очікується, що ворог застосує максимум, після чого візьме паузу та поновить удари наприкінці січня - на початку лютого.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.