СК «Дніпро-1» в домашньому матчі розгромив «Львів»

Після паузи для матчів збірних поновився чемпіонат Української Прем'єр-ліги.

СК «Дніпро-1» продовжив свою переможну серію. Черговою жертвою став «Львів», який грав удесятьох з 43-ї хвилини поєдинку.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 2 квітня, матчем СК «Дніпро-1» - «Львів» стартувала ігрова програма 20-го туру УПЛ. Поєдинок проходив в Дніпрі, і на поле «Дніпро-Арени» команди вийшли в таких складах:

СК Дніпро-1:Юрчук, Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубінчак, Булеца, Пихаленок, Ігнатенко, Чуже, Когут, Довбік.

Запасні: Махарадзе, Білл, Адамюк, Батогов, Гонсалвеш, Ді Франко, Сваток, Хобленко, Цуріков.

Львів: Костик, Грисьо, Романчук, Махмутович, Якимець, Брикнер, Семенів, Тавареш, чиряки, Ернест, Нич.

Запасні: Ільющенков, Бусько, Довгий, Захарків, Казлаускас, Лобай, Ременяк, Сабіно, Топчій.

Стартові хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі. Гра проходила в центрі поля, і м'яч рідко доходив до воріт суперників. СК «Дніпро-1» більше контролював м'яч, тільки ось доставити ігровий снаряд в штрафну «Львова» не виходило. А на 19-й хвилині один з перших небезпечних моментів привів до взяття воріт команди гостей. Після подачі кутового з правого флангу захисник «Львова» головою переправив м'яч в штангу. Від штанги м'яч відскочив в Чуже, і вже від хорватського легіонера «Дніпра-1» опинився в сітці.

На 38-й хвилині Ігнатенко зважився на дальній удар, але пробив вище воріт. На 44-й хвилині Ернест на підступах до штрафного збив Тейлора, за що отримав жовту картку. Попередження стало для Ернеста другим, і «Львів» залишився в меншості. Тейлор не зміг продовжити матч, а на другий тайм вийшов Адамюк.

На 59-й хвилині Ігнатенко пробив метрів з двадцяти. М'яч, потрапивши в ногу Романчука, влетів у ворота «Львова». Костик кинувся по удару в ближній кут і з рикошетом нічого вдіяти не міг. Через 4 хвилини Махмутович перервав простріл на Чуже з лівого флангу, але м'яч відскочив до Когуту, який і розстріляв ворота.

Ще через дві хвилини рахунок в матчі став 4: 0. Чуже, вигравши позиційну боротьбу, головою замкнув навіс з лівого флангу. На 70-й хвилині після перегляду повтору арбітр призначив пенальті у ворота «Дніпра-1» за гру рукою Булеца. Тавареш ударом під поперечину не залишив шансів Юрчуку. Удар з одинадцятиметрової позначки став першим в створ воріт «Дніпра-1».

На останній хвилині основного часу удар Хобленко відбила перекладина воріт «Львова». Через три хвилини Вагнер Гонсалвеш реалізував вихід один на один, забивши свій дебютний м'яч у складі «Дніпра-1». Зустріч завершилася великою перемогою «Дніпра-1», а ось в наступному матчі суперник буде куди серйозніше. Підопічним Ігор Йовічевіч чекає зустріч з лідером чемпіонату київським «Динамо».

• СК «Дніпро-1» - «Львів» 5: 1 (Чуже, 19, 65, Ігнатенко, 59, Когут, 63, Вагнер Гонсалвеш, 90 + 3 - Тавареш, 72 (з пен.).

Решта матчів 20-го туру УПЛ відбудуться 3 і 4 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Україна -Казахстан,про чвертьфінальних і півфінальних матчах баскетбольного Кубка України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .