«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Стратегія Держдепу передбачає боротьбу з корупцією, деолігархізацію, перехід війська на стандарти НАТО, поглиблене вивчення англійської мови
Держдеп США підготував конфіденційну версію стратегії допомоги Україні, в якій корупція розглядається як реальна загроза. Американська програма передбачає реформи задля боротьби з корупцією, деолігархізацію, перехід ЗСУ на стандарти НАТО, поглиблене вивчення англійської мови тощо. Стратегічний документ США свідчить про те, що чиновники адміністрації Байдена набагато більше стурбовані корупцією в Україні, ніж вони публічно визнають.
Як повідомляє Politico, у незасекреченій версії довгострокового плану США викладені численні кроки, які Вашингтон вживає, щоб Київ зміг викорінити зловживання корупцією та реформувати низку українських секторів. В стратегії Держдепу підкреслюється, що корупція може змусити західних союзників відмовитися від допомоги Україні в боротьбі проти російського вторгнення, мовляв Київ не може відкладати боротьбу з хабарництвом.
"У доповіді, отриманій виданням, детально описуються конкретні плани реформування українських інституцій і попереджається, що підтримка Заходу може залежати від зниження рівня корупції", - пише видання.
Повідомляється, що таємний документ втричі більший за публічну версію, яку опублікував Держдеп. Конфіденційна версія "Інтегрованої стратегії для України" містить набагато більше деталей про цілі США в Україні - від приватизації банків до збільшення кількості шкіл з викладанням англійської мови, і заохоченням військових до прийняття протоколів НАТО. Звісно, що багато цілей покликані зменшити корупцію.
Ось перелік очікуваних реформ в Україні, які вимагає Держдеп США:
Як повідомляється, США вже допомагають Рахунковій палаті України покращити її аудиторську роботу, щоб, у тому числі краще відстежувати пряму бюджетну підтримку з боку Вашингтона.
У неділю, 1 жовтня, Конгрес США остаточно затвердив так званий "тимчасовий бюджет" - фінансову програму на наступні 45 днів. В документі немає фінансування для України на суму 6 мільярдів доларів, яку спочатку пропонували демократи. Таке рішення схвалив і президент США Джо Байден, підтримавши закон про продовження фінансування уряду США.
В цьому документі не йдеться про підтримку України. Це тимчасовий бюджет на 45 днів, після чого буде розглядатись уже новий остаточний бюджет на 2024-й рік. За словами Байдена, США й надалі будуть підтримувати Україну, їхня допомога не перерветься.
Крім того, американці уважно стежать за контрнаступом наших Збройних Сил. Особисто президент Байден відслідковує цей варіант, ніякого незадоволення у Білому домі немає, як зазначається.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.