"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Лідер Китаю назвав неминучою тенденцією і найбільшим національним інтересом об'єднання з Тайванем
Китайський лідер Сі Цзіньпін, який уклав з Байденом "озброєне перемир’я", заявив про неминуче "возз'єднання" Тайваню з материковим Китаєм. При цьому він акцентує на "мирному шляху", а не військових діях. Про це він сказав виступаючи на симпозіумі з нагоди 130-ї річниці від дня народження засновника країни Мао Цзедуна.
Як пише видання Xinhua, Сі Цзінпін пообіцяв рішуче протидіяти будь-яким спробам "відділення" Тайваню від Китаю. Він зауважив про необхідність більш сумлінно впроваджувати політику правлячої в Китаї Компартії стосовно розв'язання питання Тайваню та підтримки принципу одного Китаю і Консенсусу 1992 року (коли Китай та Тайвань визнали єдність Китаю - ред.).
"Реалізація повного возз’єднання Китаю є неминучою тенденцією. Це найбільший національний інтерес і те, чого хочуть люди", - сказав Сі.
Крім цього, він підкреслив необхідність розвивати взаємодію з Тайванем в усіх сферах. Закликав сприяти мирному розвитку відносин між материком і островом. Водночас він вчергове застеріг від спроб проголошення незалежності Тайваню.
"Ми рішуче перешкоджатимемо будь-кому домагатись відділення Тайваню від Китаю", - підкреслив глава Китаю.
Пекін намагається відновити над Тайванем повний контроль, однак острів вважає себе незалежною країною з окремою економікою та демократично обраними лідерами. Китай вдається до політики «батога та пряника», намагаючись привести до влади в Тайвані кандидата, який буде йти на зближення з материком. Експерти говорять про наростання негативних процесів в економіці Піднебесної і це може спровокувати авторитарний режим на розгортання війни.
При цьому у листопаді на перемовинах з президентом США Джо Байденом у Сан-Франциско лідер Китаю Сі Цзіньпін сказав, що Китай "здійснить воз’єднання, і це неможливо зупинити".
"США повинна виконувати свої зобов’язання, не підтримувати незалежність Тайваню, припинити його озброєння, а також підтримати мирне возз’єднання Китаю", — сказав Сі.
Джерело Financial Times заявляє, що коли тему Тайваню підняли на перемовинах, Сі дорікав американській стороні за те, що Пентагон заявляв про швидкий початок війни та про те, що американські генерали називали дати — 2024 і 2027 роки. Китайський лідер, здається, був цим "трохи роздратований" і дав зрозуміти, що "таких планів немає". На вечері з провідними американськими бізнесменами у в Сан-Франциско Сі Цзіньпін запевнив, що війни не буде.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.