“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Водночас в КНР запевнили, що їхня позиція є послідовною та назвали війну українською кризою
Китай не змінив своє ставлення до російсько-української війни на тлі переговорів лідера країни Сі Цзіньпіна та президента США Джо Байдена. Однак представники двох держав обмінялися думками щодо, як це називає КНР, "української кризи". Також пердметом обговорень стала війна між Ізраїлем та ХАМАС.
Пекін запевняє, що його позиція щодо війни в Україні є "послідовною та чіткою". КНР виступає на боці "рівності та справедливості". Про це під час брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін.
Так, журналіст турецького агентства Anadolu спитав, чи зʼявилося "щось нове" у позиції Китаю щодо війни рф проти України та війни Ізраїлю проти ХАМАС. Мао Нін у відповідь зазначила, що "два президенти обмінялися думками з міжнародних і регіональних питань, що становлять спільний інтерес".
"Це включає українську кризу (так КНР називає війну рф проти України - ред.) і палестино-ізраїльський конфлікт. Позиція Китаю з обох питань чітка і послідовна. Ми стоїмо на боці рівності та справедливості і залишаємося відданими просуванню переговорів заради миру та деескалації", - зазначила Мао Нін.
Раніше стало відомо, що президент США лідер Китаю обговорили питання війни рф проти України, ситуацію у секторі Гази та проблеми Тайваню. Водночас Байден не відмовився від своєї думки про те, що Сі - диктатор. Про це Байден сказав на пресконференції після понад чотиригодинних переговорів.
За його словами, переговори з Сі були одними з найбільш конструктивних й продуктивних. Байден наголосив, що під час спілкування позиції лідерів багато в чому розходилися, але вони двоє погодилися, що їхня конкуренція між собою має бути здоровою і не перетворюватися на глобальний конфлікт.
Водночас радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що зустріч президента США Джо Байдена і лідера КНР Сі Цзіньпіна викликає "обережний оптимізм". Вона означає втрату росією суб'єктності, вважають в ОП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.