“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пекін відмовився публічно засудити війну, яку розв'язала росія проти України
Російський диктатор володимир путін на онлайн-зустрічі запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна до росії. Глава Кремля чекає його в Москві весною 2023 року. Вони хочуть посилити співпрацю.
Про це пише Bloomberg. путін заявив, що двосторонні відносини Китаю та рф "є найкращими в історії".
"На тлі безпрецедентного тиску та провокацій з боку Заходу ми відстоюємо власні фундаментальні погляди. Координація росії та Китаю на міжнародній арені служить формуванню справедливого світопорядку, дві країни продовжать співпрацю у військово-технічній сфері", - сказав путін.
Сі подякував путіну за привітання після з'їзду правлячої Комуністичної партії Китаю в жовтні, на якому його обрали на третій термін. Пекін готовий розширювати "стратегічне партнерство" з рф. Їхня телефонна розмова наприкінці року, перші переговори після особистої зустрічі Сі і путіна в Узбекистані у вересні, підкреслює залежність Москви від Пекіна, що поглиблюється.
Передноворічні переговори володимира путіна і Сі Цзіньпіна Дмитро Пєсков анонсував 26 грудня. Він повідомив, що два лідери підіб'ють підсумки року, що минає.
Як ми раніше писали, Пекін не зацікавлений у продовженні війни — вона несе нестабільність у світ і заважає китайській промисловості, яка виявилася вразливою до таких потрясінь. Водночас Пекін не може дозволити москві програти, адже режим путіна сприймається як союзник Китаю. Авторитарний комуністичний режим має демонструвати здатність захищати союзників, якщо він розраховує стати однією з "осей" світу. Саме тому Сі Цзіньпін раз по раз згадує "мирне врегулювання", не забуваючи дорікнути США, що у винні вони, адже озброюють Україну й не дають програти. Чимраз частіше лунають заклики до таких переговорів.
Також ми писали про те, що путін, Сі та Хаменеї пережили не найкращий рік. А ще ми розповідали, що китайські літаки вдерлися на середню лінію Тайванської протоки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.