“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Пекін відмовився публічно засудити війну, яку розв'язала росія проти України
Російський диктатор володимир путін на онлайн-зустрічі запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна до росії. Глава Кремля чекає його в Москві весною 2023 року. Вони хочуть посилити співпрацю.
Про це пише Bloomberg. путін заявив, що двосторонні відносини Китаю та рф "є найкращими в історії".
"На тлі безпрецедентного тиску та провокацій з боку Заходу ми відстоюємо власні фундаментальні погляди. Координація росії та Китаю на міжнародній арені служить формуванню справедливого світопорядку, дві країни продовжать співпрацю у військово-технічній сфері", - сказав путін.
Сі подякував путіну за привітання після з'їзду правлячої Комуністичної партії Китаю в жовтні, на якому його обрали на третій термін. Пекін готовий розширювати "стратегічне партнерство" з рф. Їхня телефонна розмова наприкінці року, перші переговори після особистої зустрічі Сі і путіна в Узбекистані у вересні, підкреслює залежність Москви від Пекіна, що поглиблюється.
Передноворічні переговори володимира путіна і Сі Цзіньпіна Дмитро Пєсков анонсував 26 грудня. Він повідомив, що два лідери підіб'ють підсумки року, що минає.
Як ми раніше писали, Пекін не зацікавлений у продовженні війни — вона несе нестабільність у світ і заважає китайській промисловості, яка виявилася вразливою до таких потрясінь. Водночас Пекін не може дозволити москві програти, адже режим путіна сприймається як союзник Китаю. Авторитарний комуністичний режим має демонструвати здатність захищати союзників, якщо він розраховує стати однією з "осей" світу. Саме тому Сі Цзіньпін раз по раз згадує "мирне врегулювання", не забуваючи дорікнути США, що у винні вони, адже озброюють Україну й не дають програти. Чимраз частіше лунають заклики до таких переговорів.
Також ми писали про те, що путін, Сі та Хаменеї пережили не найкращий рік. А ще ми розповідали, що китайські літаки вдерлися на середню лінію Тайванської протоки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.