“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Сі Цзіньпін та Джо Байден зустрінуться у Сан-Франциско 15 листопада
Лідер Китаю Сі Цзіньпін полетить до США та особисто поговорить із президентом Джо Байденом. Це станеться на полях форуму Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва у Сан-Франциско. Ця зустріч стане першою за рік, відколи вони не бачились.
Про переговори лідерів США та Китаю повідомили на офіційному сайті Білого Дому у п'ятницю, 10 листопада. Їх запланували на 15 листопада.
"Спираючись на свою останню зустріч у листопаді 2022 року на Балі, Індонезія, лідери також обговорять, як Сполучені Штати та КНР можуть продовжувати відповідально керувати конкуренцією та співпрацювати там, де наші інтереси збігаються, зокрема щодо транснаціональних викликів, які впливають на міжнародну спільноту", - йдеться у повідомленні Білого Дому.
Також зазначається, що лідери обговорять питання двосторонніх відносин США та Китаю, незмінну важливість підтримки відкритих ліній зв’язку. Крім того, Цзіньпін і Байден хочуть обговорити низку регіональних і глобальних питань.
Востаннє лідери США та Китаю зустрічалися на саміті G20 на Балі. Це було у листопаді 2022 року. Сі Цзіньпін раніше вже відвідував США. А з робочою поїздкою у цій країні Сі Цзіньпін був шість років тому, у 2017 році.
Як писав Інформатор, перед зустріччю президента США Джо Байдена та голови КНР Сі Цзіньпіна представники обох країн проведуть переговори щодо контролю над ядерною зброєю. В Адміністрації Байдена занепокоєні тим, що Китай виробляє свої ракети значно швидше, аніж цього очікували в Пентагоні. Вашингтон не має на меті змусити Китай припинити створення боєголовок, але хоче знати про його плани цієї країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.