"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Китай підтримує рф у війні з Україною, поставляючи зброю та захисне спорядження окупантам
Китай все ж таки постачає росії зброю та товари подвійного призначення. Такі дані отримало американське міністерство оборони. Зокрема, йдеться про безпілотники, стрілецьку зброю, запасні частини, навігаційне обладнання та захисне спорядження, які Китай поставляє до росії.
У звіті Пентагона говориться, що це показав аналіз даних російської митниці. При цьому постачання товарів здійснюють як державні, так і приватні компанії КНР.
Окрему увагу Пентагон приділив дронам, оскільки великий і нерегульований ринок безпілотників у Китаї дозволив росіянам закуповувати коптери. Щодо дронів, то постачаються невеликі дрони та БпЛА подвійного призначення, які російські військові використовують для війни проти України. Лише за 9 місяців 2022 року їх було продано на $12 млн.
Китайська влада офіційно заявляє, що нібито займає нейтральну позицію щодо війни проти України. Однак, за даними іноземних ЗМІ, Китай грає на боці рф, коли йдеться про "війну дронів". Зокрема, КНР намагається завадити Україні у війні, блокуючи закупівлю безпілотників та комплектуючих до них. У першому півріччі було здійснено прямих поставок дронів в Україну на трохи більше як 200 тисяч доларів. Водночас лише в першому півріччі 2023-го дронів росія закупила в Піднебесної цього обладнання мінімум на 14,5 мільйонів доларів. Україна все ще має можливість отримувати китайські деталі для створення БПЛА, але зробити це стає чимраз важче.
При цьому Китай є лідером у виробництві дешевих безпілотників, які широко використовуються під час бойових дій. Компанія DJI, найбільший виробник дронів у Китаї, захопила понад 90 відсотків світового ринку цивільних дронів. Це дає можливість Пекіну суттєво впливати на перебіг війни.
Натомість Китай починає виробництво ядерних підводних човнів нового покоління, які важко відстежити. Безшумність човна мають забезпечити російські технології. Вже зараз аналітики доходять висновків, що ці субмарини можуть стати новою проблемою для США та їхніх союзників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.