“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Раніше суд у цій справі за заявою держбанку вже залишив без розгляду позови двох інших міжнародних компаній - J.P. Morgan та повʼязаної з країною-агресоркою Pala Assets.
Господарський суд у Києві повідомив, що швейцарський банк UBS AG відмовився від позову до ПриватБанку, пов'язаного з його націоналізацією. Суд вже залишив без розгляду позови двох інших міжнародних компаній, J.P. Morgan і Pala Assets, а також маловідомого українського ФОП Сазонова Д.В. у справі № 910/17306/21.
У цій справі позивачі вимагають визнання договору про придбання акцій, укладеного між ПриватБанком та UK SPV у 2016 році, недійсним. Угодою передбачалося обмін зобов'язань банку на акції додаткової емісії під час процедури "бейл-ін".
Цей захід був важливою складовою націоналізації ПриватБанку, хоча його законність була визнана Банком Англії та Лондонським міжнародним арбітражним судом. Проте, попри це, позивачі продовжують спростувати цю угоду.
Судове засідання щодо стягнення витрат з J.P. Morgan та Pala Assets на користь ПриватБанку відбудеться наступного тижня, а через три тижні заплановане наступне підготовче засідання у цій справі, зазначили у ПриватБанку.
Розгляд цієї судової справи почався ще у 2021 році, після того, як минуло 5 років з моменту націоналізації ПриватБанку.
Shakoor Capital Limited, J.P. Morgan Securities plc і UBS AG, а також Pala Assets Holdings Limited і український ФОП "Сазонов Д. В." представляли інтереси колишніх власників банку.
У своїх вимогах заявники оскаржували процедуру bail-in, яка передбачала конвертацію їхніх депозитів у нові акції банку, що були випущені в грудні 2016 року під час націоналізації ПриватБанку.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що у Приватбанку по-іншому видаватимуть валютні кошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.