“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Раніше суд у цій справі за заявою держбанку вже залишив без розгляду позови двох інших міжнародних компаній - J.P. Morgan та повʼязаної з країною-агресоркою Pala Assets.
Господарський суд у Києві повідомив, що швейцарський банк UBS AG відмовився від позову до ПриватБанку, пов'язаного з його націоналізацією. Суд вже залишив без розгляду позови двох інших міжнародних компаній, J.P. Morgan і Pala Assets, а також маловідомого українського ФОП Сазонова Д.В. у справі № 910/17306/21.
У цій справі позивачі вимагають визнання договору про придбання акцій, укладеного між ПриватБанком та UK SPV у 2016 році, недійсним. Угодою передбачалося обмін зобов'язань банку на акції додаткової емісії під час процедури "бейл-ін".
Цей захід був важливою складовою націоналізації ПриватБанку, хоча його законність була визнана Банком Англії та Лондонським міжнародним арбітражним судом. Проте, попри це, позивачі продовжують спростувати цю угоду.
Судове засідання щодо стягнення витрат з J.P. Morgan та Pala Assets на користь ПриватБанку відбудеться наступного тижня, а через три тижні заплановане наступне підготовче засідання у цій справі, зазначили у ПриватБанку.
Розгляд цієї судової справи почався ще у 2021 році, після того, як минуло 5 років з моменту націоналізації ПриватБанку.
Shakoor Capital Limited, J.P. Morgan Securities plc і UBS AG, а також Pala Assets Holdings Limited і український ФОП "Сазонов Д. В." представляли інтереси колишніх власників банку.
У своїх вимогах заявники оскаржували процедуру bail-in, яка передбачала конвертацію їхніх депозитів у нові акції банку, що були випущені в грудні 2016 року під час націоналізації ПриватБанку.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що у Приватбанку по-іншому видаватимуть валютні кошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.