Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Шольц категорично проти ідеї введення військ НАТО в Україну
Канцлер Німеччини Олаф Шольц 27 лютого чітко відкинув плани президента Франції Еммануеля Макрона щодо відправки західних військ в Україну. Позиція Шольца також стосуватиметься і майбутніх ідей скерувати війська НАТО в Україну.
Шольц під час візиту до Фрайбурга додав, що в Україні не буде жодних сухопутних військ і солдатів НАТО. Такий розвиток подій він відкидає взагалі, утім погоджується з тим, що для перемоги Україні потрібно ще більше допомагати. Зокрема передати більше ППО, боєприпасів та зброї.
"Вчора в Парижі ми домовилися, що кожен має зробити більше для України. Для цього потрібна зброя, боєприпаси та ППО. Ми над цим працюємо. Ясно одне: сухопутних військ європейських держав чи НАТО не буде", - заявив Шольц.
Президент Франції Еммануель Макрон принципово не виключав відправку західних військових в Україну. Після зустрічі 20 країн-союзників України він лише додав, що на цей час немає консенсусу щодо відправлення військ НАТО в Україну, утім не виключив такої можливості у майбутньому. Макрон також закликав до збільшення зброї та фінансових ресурсів для України.
"Нічого не варто виключати. Ми зробимо все можливе, щоб росія не виграла", - додав Макрон.
Президент Польщі Анджей Дуда також підтвердив, що питання відправки військ НАТО в Україну обговорювати на зустрічі у Парижі. Він додав, що ця ідея стала найбільш дискусійною. Дуда також повідомив, що консенсусу щодо відправлення західних військових немає.
Зі свого боку, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив інформаційному агентству AP, що військовий альянс не планує надсилати війська НАТО в Україну, яку атакує росія. Таке рішення має бути прийнято одноголосно всіма державами-членами.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Сьогоднішня ситуація з мобілізацією вимагає уваги. Засоби масової інформації акцентують на "ухилянтах" від військового призову, але мовчать про тих, хто щодня приходить до військкомату з повістками. Це тема, яку ми обговоримо сьогодні з ветераном війни - Юрієм Гудименком. Крім того, ми зупинимося на інформаційній політиці та її ефективності. Приєднуйтеся до нашого відео - інтерв'ю обіцяє бути захоплюючим!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.