Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найлегші умови для підприємців створені в спеціальних економічних зонах розвинених країн світу
За рейтингом складності ведення бізнесу сусідня Польща займає сьоме місце в Європі та 12 у світі. Це навіть гірші показники, ніж в Україні, яка третій рік веде війну проти окупантів, але займає 24 місце антирейтингу. У дослідженні враховують особливості адміністративного регулювання, рівень заробітної плати, оподаткування та забезпечення сприятливого функціонування правових нормам.
Такими стали результати звіту Global Business Complexity Index, повідомляє видання WNP. Документ аналізує 292 індикатори, що впливають на ключові аспекти ведення бізнесу. Автори звіту дослідили 79 світових юрисдикцій — 93 % світового ВВП. Серед країн, які потрапили до рейтингу, найважче вести бізнес у Греції. Далі йдуть Франція, Колумбія, Мексика, Болівія, Італія, Бельгія, Іспанія, Хорватія та Польща. Найлегше — на Кайманових островах (Велика Британія), Кюрасао (Нідерланди), Данії, Гонконзі (КНР) та Новій Зеландії.
Україна займає 24 місце антирейтингу. Аналітики відзначають, що в державі відносно легко зареєструвати бізнес та вести бухгалтерський облік, високий рівень децентралізації. Водночас справжня трагедія з рівнем технологічного розвитку, стандартами звітності та законодавчими вимогами.
Польська економіка стрімко розвивається впродовж останніх років. Якщо темпи збережуться, до 2030 року Польща зможе випередити Великобританію. Провідними галузями господарства стало виробництво електроніки, зокрема батарей до електроавтомобілів. Не в останню чергу причиною економічного росту стала також дешева робоча сила з України.
Останнім часом Варшава повідомляє про збільшення кількості російських диверсій, спрямованих на підрив економічної спроможності країни, зокрема на ВПК. Тим часом українці навіть під обстрілами примудряються робити свою справу, як демонструє випадок з "незламною кав'ярнею" у Печерському районі Києва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.