Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вплив Варшави незворотньо зростає на тлі млявої позиції країн "старої Європи"
Польща зможе перегнати Велику Британію за розміром ВВП на душу населення до 2030 року. Це пов’язане зі значними успіхи в розвитку економіки, зокрема в лідерстві з виробництва акумуляторних батарей, які потрібні для електромобілів та різноманітної електроніки. Економічна спроможність дає можливість Польщі бути одним із лідерів протидії путінському режиму, у той час, коли Німеччина та Франція вагаються.
Видання The Telegraph опублікувало матеріал, у якому аналізувало зростання польської економіки та перспективи, які воно відкриває для польського лідерства в Центральній Європі. Країна стала осередком для високотехнологічних галузей майбутнього, таких як виробництво акумуляторів та інших технологічних продуктів, завдяки цьому вже за сім років поляки переженуть британців за розміром ВВП.
Своє економічне зростання Варшава використовує, щоби перетворити країну на грізну силу. І це тим більш помітно на тлі млявої несміливої позиції Німеччини та Франції. Сукупно зі зростанням економіки та збройних сил, зростає геополітичне значення країни.
Варшава має намір подвоїти чисельність збройні сили до 300 000 вояків. Триває переозброєння армії. Польща планує потратити 10 мільярдів доларів на американські артилерійські системи Himars. На заміну старій радянській техніці Варшава купує найсучасніші літаки F-35 і танки Abrams.
Поки Емануель Макрон говорить про спільну армію для ЄС, у 2023 році Польща збільшила витрати на оборону з 2,5 % ВВП до 4 %. Тепер це вдвічі більше, ніж витрачають Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та Велика Британія. Остання планує досягти рівня у 2,5 % від ВВП лише у 2030 року.
Українські заробітчани теж вловили тенденцію, пише The Telegraphі. Ще напередодні повномасштабного вторгнення 55 % українців шукали роботу за межами Польщі, а у 2023 році цей відсоток становить лише 24 %.
Раніше ми повідомляли про те, що росія заявила, що «звільнятиме» Білорусь у разі повстання. А ще ми писали, що в Білорусі буде повстання під час контрнаступу ЗСУ тому польскі генерали до цього готуються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.