"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Премії також отримали і лідери інших держав
17 вересня Гарвардський університет провів 30-у церемонію вручення Шнобелівської премії. Це жартівлива нагорода, яку присуджують за смішні, дивні, безглузді і незвичайні наукові відкриття. У числі лауреатів цього року - Володимир Путін, Олексанр Лукашенко та Дональд Трамп.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BBC .
Лідери держав стали лауреатами Шнобелівської премії в області медичної освіти.
Шнобелівський комітет заявив, що нагорода вручається за «використання пандемії Covid-19, щоб навчити світ того, як політики мають більш практичний вплив на життя і смерть людей, ніж вчені та лікарі».
Крім Путіна, жартівливу премію отримали також президент США Дональд Трамп, чинний лідер Білорусі Олександр Лукашенко, президент Бразилії Жаір Болсонару, британський прем'єр-міністр Борис Джонсон, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор та президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.
Шнобелівську премію миру присудили членам уряду Індії та Пакистану за те, що їхні дипломати вночі дзвонили в двері своїх колег та тікали.
Премію з ентомології та фізики отримали вчені українського походження Іван Максимов та Андрій Потоцький. Вони досліджували, що відбувається з формою живого дощового хробака, коли він вібрує з високою частотою.
Лауреатом Шнобеля з акустики став Такеші Нисимура з Дослідницького інституту приматів і ще четверо його колег. Вони проаналізували, як кричать китайські алігатори в атмосфері, насиченій гелієм.
Самою «Шнобелівською» роботою з психології у 2020 році визнали дослідження канадських вчених. Вони досліджували взаємозв'язок між схильністю людини до нарцисизму та формою його брів.
Команда вчених з Шотландії під керівництвом Крістофера Уоткинса стала лауреатом премії з економіки за спробу встановити взаємозв'язок між нерівністю національного доходу в різних країнах світу з середньою кількістю поцілунків у губи.
Кращими в області менеджменту визнали китайську групу з п'яти найманих вбивць. Заповзятливі хлопці передавали один одному замовлення за менший відсоток від загального гонорару. Все закінчилося хепі-ендом: гроші вбивці розподілили між собою, жодна жертва не постраждала.
І, нарешті, премію з матеріалознавства отримала група вчених, які з'ясували, що ножі, виготовлені з заморожених людських фекалій, не ефективні.