Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Трапилося щось глобальне
В роботі українського оператора Kyivstar стався потужний збій. Як повідомила компанія, причиною збою стали технічні проблеми. Які саме і чому неможливо підключитися до національного роумінгу – в коментарі експерта спеціально для Інформатору
За словами співзасновника українського провайдера "Фрегат" Сергія Шишкіна, трапилося, щось глобальне. Він назвав дві ймовірні причини технічного збою зв’язку.
«Якщо розуміти, як влаштований оператор зв'язку, то перша причина - упав біллінг. Це система, яка враховує гроші абонентів та керує доступом до послуг. Це дуже важлива річ. Бо якщо незрозуміло, що робити з абонентами, то ні в кого нічого працювати не буде. Доступу ніхто не отримає. Якщо всім дати доступ без ліміту (а там ще доступ до міжнародних послуг), то провайдер може дуже сильно в гроші «залетіти». Або, в них впало щось пов'язане з комутацією. Це - центральний вузол, в який з'їжджається весь трафік», - припустив Сергій Шишкін.
Також експерт зауважив, що можна побудувати гіпотезу про те, що в Київстарі виникла якась ситуація, пов’язана з трансформацією компанії. Нагадаємо, що в жовтні компанія, якій належить Київстар, продала свої російські активи. Нідерландський холдинг Veon більше не є власником російського Вимпелкома (бренд Beeline). Можливо, Київстар остаточно відривається від зв’язків з Beeline, в яких його обвинувачували. Втім, переконаний Шишкін, це важко зробити безшумно.
Експерт вважає, що це пов'язано швидше за все з тим, що Київстар впав.
«Як працює роумінг? Він працює коли «живий» центральний оператор. Тобто телефон намагається, наприклад, підключитися до МТС. Він же все одно «біжить» у Київстар і каже: «Це ваш? Київстар каже: мій. Давати інтернет та телефонію? Київстар каже: давай, наша людина, порахуємося – розберемося». А у цьому випадку - ніхто нікому не відповідає. Бо швидше за все лежить таки біллінг та комутація», - пояснив Шишкін.
Щодо втрат Київстару внаслідок збою, то експерт вважає, що вони перш за все репутаційні. Оператор однозначно втратить частину довіри абонентів. А це – мінус гроші.
Причиною масового технічного збою в роботі оператора Київстар стала хакерська атака. Вона спрямована на ядро мережі. Інформація про нібито обшук правоохоронців у компанії, яку поширюють деякі Telegram-канали не відповідає дійсності.
Про це виданню dev.ua розповіли джерела в компанії. Інших деталей щодо збою в роботі Київстар поки не розголошують.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.