"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Щоб виправити статус "у розшуку", потрібно прийти до ТЦК особисто, але незабаром це можна буде зробити онлайн
У Міністерстві оборони України заспокоїли людей, які під час оновлення військово-облікових даних через застосунок "Резерв+" дізналися про свій помилковий статус розшуку. Кажуть, що помилку спричинив людський фактор. Щоб її виправити, треба звернутися до служби технічної підтримки офлайн через візит до ТЦК і СП. Наразі Міноборони працює над додатковим функціоналом, щоб це можна було робити онлайн.
Про помилковий статус у розшуку розповіла Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. У понеділок, 20 травня, вона сказала в ефірі національного телемарафону:
"Ми запустили можливість надавати запити до нашої технічної підтримки щодо таких ситуацій. Ми зараз знаходимось в розробці додаткового функціоналу, щоб можна було дистанційно звернутися за виправленням даних, не маючи візит до ТЦК та СП. Це буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити, знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково".
За словами чиновниці, помилку спричинив людський факто.Оператор ТЦК та СП також може помилятися. Але людина знає свій фактичний статус, тому ці помилки можуть виправляти.
"Зараз - це звернення до служби підтримки і можливість зробити офлайн через візит до ТЦК і СП. Трохи пізніше ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК і СП. Наразі українці є свідками народження електронного ТЦК і СП, який буде набагато функціональнішим наприкінці червня-початку липня", - пояснила Чорногоренко.
За даними Міноборони, за два дні близько пів мільйона українських чоловіків призовного віку оновили свої військово-облікові дані у мобільному застосунку Резерв+. Наразі він працює некоректно, а , українські програмісти назвали п'ять претензій до Резерв+ і пояснили, чому вважають цей застосунок слабким і таким, що не може повноцінно виконувати свої функції. Проте, у Міноборони запевняють, що через місяць-два буде повна версія додатку і все налагодять, додавши функцій.
Як писав Інформатор, через Резерв+ будуть надсилати скерування на військово-лікарську комісію. Наразі військовозобов'язані українці проходять її один раз на п'ять років, проте вже незабаром вона може стати щорічною.
Нагадаємо, в оновленому Резерв+ буде електронний квиток, який є повіним аналогом паперового.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.