"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
У Міноборони заявили, що вже скоро запрацює повна версія застосунку Резерв+ з е-квитком, який буде повним відповідником паперового
Повноцінна версія застосунку Резерв+ від Міністерства оборони України зʼявиться вже влітку. У додатку з'явиться електронний військовий квиток - аналог паперового. Зараз над цим працюють розробники.
Про розширення додатка Резерв+ заявив Дмитро Лазуткін, речник Міноборони. У понеділок, 20 травня, він сказав в ефірі телемарафону:
"Повноцінна версія (застосунку "Резерв+", - ред.) буде в червні, де можна буде отримати електронний відповідник паперового військово-облікового документу і штрих-код також. Процес іде, всі моменти які пов'язані з неточністю вирішуються".
Лазуткін пояснив, що електронний військовий квиток можна буде показувати правоохоронцям у разі вимоги. Відтак не потрібно буде носити зі собою паперову версію.
"Військово-облікові документи мають носити всі військовозобов'язані, починаючи з 18 травня. Оновити дані мають всі протягом 60 днів. За цей час з'явиться електронний документ у Резерві+, який можна буде показати представникам поліції, ТЦК або прикордонної служби у разі вимоги", - сказав речник Міноборони.
З 18 травня 2024 року в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію, який передбачає оновлення облікових даних для чоловіків віком від 18 до 60 років. того ж дня в Міноборони запустили додаток "Резерв+", в якому можна оновити дані в реєстрі "Оберіг". Тисячі користувачів скаржились у соцмережах, що не можуть у нього навіть увійти, а про типові баги застосунку люди складали меми.
При цьому Резерв+ неможливо ні оцінити, ні критикувати. Розробники просто відключили ці функції в App Store та Google Play й не мають зворотного зв'язку з користувачами, щоб покращити свій продукт.
Нагадаємо, українські програмісти назвали п'ять претензій до Резерв+ і пояснили, чому вважають цей застосунок слабким і таким, що не може повноцінно виконувати свої функції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.