У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Респонденти могли обрати до трьох варіантів відповідей
Найбільшим розчаруванням українців після війни стане непокараність росії за вчинені злочини (65,8%). Однак це проявляється по-різному у вікових групах та регіонах України. Друге і третє місце посіли високий рівень корупції (36,3%) та низький рівень життя, бідність (34,6%).
Такі дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, наводить Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. Мешканці західної та центральної України частіше обирали варіант розчарування від непокарання росії, ніж мешканці південної та східної України: 68,6% і 67,7% проти 63,5% і 59,1%.
Водночас молодь у віці 18-29 років значно частіше обирала цю відповідь (78,3%), ніж люди віком 70 і більше років (55,5%). Зменшення важливості цього питання зі зростанням віку помітне в усіх вікових групах. Натомість мешканці південної та східної України частіше зазначали про можливе розчарування низьким рівнем життя й бідністю (42,3% і 43,3%), ніж мешканці західної України (27,4%). У центральній Україні цю відповідь обрали 31,4% опитаних.
Зазначимо, опитування проводилося з 22 червня по 19 липня. Опитано 2 000 респондентів у віці 18 років і старше, що мешкають у всіх регіонах України (крім Криму). Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,4% для показників близьких до 50%.
У серпні українці відповіли, наскільки вони впевнені в перемозі України. Як свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", абсолютна більшість (93%) впевнені, що Україна зможе відбити напад росії. Близько 60% зазначили, що для перемоги у війні необхідний більше часу: 20% вважають, що необхідно більше року, 40% - півроку-рік. Водночас майже чверть оцінюють необхідний для перемоги час до кількох місяців. У вересні громадяни України відповіли, чи готові вони поступитися територіями у війні з росією. 87% українців не готові на жодні територіальні поступки. Лише 8% вважають, що для досягнення миру і збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій.
Нагадаємо, російські соціологи фіксують зменшення підтримку війни та приєднання до росії нових територій. Крім того, в Україні ще є люди, які відносять себе до громадян СРСР.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.