Головна
Україна
Події
21:19, 16 Серпня
Информатор UA

Интро

Попри те, що радянська кривава імперія завершила своє існування 31 рік, а її правонаступниця - росія - розв'язала війну проти нашої країни, в Україні досі є люди, які називають себе громадянами СРСР.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).  Так, 85% українського населення вважають себе насамперед громадянами своєї країни. У лютому 2022 року цей показник складав лише 64,6%. Зокрема, 0,9% українців ідентифікують себе, як громадяни СРСР. Мешканцем свого населеного пункту або регіону вважають себе трохи понад 6% опитаних. Громадянином світу або Європи себе назвали майже 4%. Близько 3% вважають себе представником етносу або нації.  Також громадянами України ідентифікують себе 86% україномовних, 87,1% двомовних і 81,2% російськомовних українців, а також 77,7% російськомовних росіян. Опитування проводилося 6-20 липня 2022 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого 2022 року. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні ще є люди, які відносять себе до громадян СРСР - результати опитування

Читать на русском

Громадянином світу або Європи себе назвали майже 4%

Читать на русском
В Україні ще є люди, які відносять себе до громадян СРСР - результати опитування

Громадянином світу або Європи себе назвали майже 4%

Попри те, що радянська кривава імперія завершила своє існування 31 рік, а її правонаступниця - росія - розв'язала війну проти нашої країни, в Україні досі є люди, які називають себе громадянами СРСР. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). 

Так, 85% українського населення вважають себе насамперед громадянами своєї країни. У лютому 2022 року цей показник складав лише 64,6%. Зокрема, 0,9% українців ідентифікують себе, як громадяни СРСР.

Мешканцем свого населеного пункту або регіону вважають себе трохи понад 6% опитаних. Громадянином світу або Європи себе назвали майже 4%.

Близько 3% вважають себе представником етносу або нації. 

Також громадянами України ідентифікують себе 86% україномовних, 87,1% двомовних і 81,2% російськомовних українців, а також 77,7% російськомовних росіян.

Опитування проводилося 6-20 липня 2022 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого 2022 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.