"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Адвокат розповів, чи можуть притягнути до відповідальності чоловіків, які самі не з'явилися у ТЦК
Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні тривають з 24 лютого 2022 року донині. Військовозобов’язаним чоловіками неодноразово наголошували на необхідності прийти добровільно до територіальних центрів комплектації. Втім, такого зобов’язання в українських чоловіків насправді немає.
Про це розповів голова Адвокатського об’єднання Кравець і партнери, адвокат Ростислав Кравець “Фактам ICTV”. За його словами, притягнення відповідальності за те, що не з’явився до військкомату добровільно, не буде.
Він наголосив, що інформація про “обов’язок“ прийти до ТЦК протягом 10 днів після запровадження воєнного стану є неправдивою. Чоловіки могли добровільно туди не приходити ані 24 лютого, ані у наступні дні після початку повномасштабного вторгнення росії.
“Немає правила, що впродовж 10 днів з моменту запровадження воєнного стану треба з’явитись у ТЦК. Це вигадана історія”, – підкреслив Кравець.
Адвокат наголосив, що реалізацію військового обліку в Україні мають належним чином реалізовувати саме представники ТЦК, а не військовозобов’язані громадяни. За його словами, фактично строки притягнення до відповідальності всі пропущені.
Чоловіків, які незаконно виїхали з території України у війну під час мобілізації, чекає адміністративна відповідальність. Це стосується випадків, коли чоловіки виїхали за підробленими документами та зробили це за межами КПП. Водночас притягнути таких осіб до відповідальності можливо лише впродовж року з моменту незаконного перетину кордону.
Адвокат Ростислав Кравець підкреслив, що, навіть якщо влада прийме рішення змінити Конституцію України, ці зміни також будуть незаконними. Їхня дія погіршує становище особи.
Усі повинні знати, що в нас також існує Конституція України. Навіть якщо її захочуть змінити, всі ці зміни, які наразі будуть відбуватися під час війни й у такий спосіб, будуть незаконні. Закон не має зворотної сили у часі, якщо він погіршує становище особи, пояснив адвокат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.