Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Міноборони має можливість виявляти чоловіків, які підпадають під мобілізацію, навіть якщо їхніх даних немає в електронному реєстрі зобов'язаних, який вже працює в Україні
В Україні запрацював електронний реєстр військовозобов'язаних - його заповнили вже на 90%. Міністерстві оборони Україні заявили, що мають можливість виявляти усіх, хто підлягає мобілізації. Навіть якщо людина ігнорує повістку, не оновлює свої дані у ТЦК та її даних немає в електронному реєстрі зобов'язаних - все одно знайдуть за цифровим слідом. А тому краще не ховатися.
Про те, що краще прийти в ТЦК добровільно, заявила Наталія Калмикова, заступниця міністра оборони України. В ефірі телемарафону у п'ятницю, 13 жовтня, вона наголосила, що мобілізації не уникне ніхто.
"Навіть якщо людини не буде в Реєстрі військовозобов'язаних - є інші реєстри, за якими ми у будь-якому разі виявимо. Кожна людина залишає "цифровий слід" у сучасному світі". Держава все одно бачить кожного зі своїх громадян", - пояснила Калмикова.
Вона запевнила, що мобілізації не вдасться уникнути нікому. Але, якщо військовозобов'язаний приходить добровільно, то йому дають право вибирати, де служити.
"Україну доведеться захищати кожному з нас. А тому краще прийти самому і знайти той підрозділ, в якому хочеш служити та мобілізуватися", - сказала заступниця Умєрова.
Нагадаємо, що закон про єдиний електронний реєстр був ухвалений Верховною Радою ще у 2017 році. Формально його запустили у березні 2022 року, але без повної бази щодо військовозобов'язаних. Сьогодні відомо, що реєстр заповнили на 90% та він вже виконує свої функції.
Міністр оборони Рустем Умєров заявив про повну диджиталізацію справ військовозобов'язаних ще 7 вересня, відразу ж після свого призначення на посаду. Він пояснив, що цифруватимуть усі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК), а також документообігу шпиталів, електронних журналів та звітів для військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.