Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Тепер 23 держави формалізували підтримку членства в Альянсі
Членство України у НАТО вже підтримують три чверті країн-учасниць Альянсу. Відповідний документ ще підписала Португалія.
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква у Facebook. Таким чином вже 23 країни формалізували підтримку нашого членства. Зазначимо, що у НАТО станом на зараз усього 31 країна.
“Португалія поповнює перелік тих країн, з якими ми вже формалізували підтримку членства України в Альянсі: від сьогодні – 23 держави, приблизно три чверті від кількості членів”, – зазначив Жовква.
Також країна висловила підтримку українській Формулі миру та проведенню Глобально Саміту Миру. Там підтвердили, що готові працювати над продовольчою та енергетичною безпекою, а також боротися з екоцидом.
“Україна та Португалія підкреслили свою відданість притягненню росії до відповідальності за її злочини і привітали започаткування роботи Міжнародного центру з переслідування злочинів агресії проти України у Гаазі”, – додав чиновник.
Португалія погодилася надалі підтримувати та запроваджувати санкції проти росії, щоб тиснути на неї. Країна підкреслила важливість протидії російським фейкам, а також заявила, що необхідно опрацьовувати механізми використання російських активів для підтримки відновлення України.
7 липня український президент Володимир Зеленський пояснив, що Україна докладає максимум зусиль, щоб покращити для себе підсумки саміту НАТО у Вільнюсі. Зеленський додав, що сподівається на чіткі терміни вступу України до оборонного союзу НАТО.
Кількома днями раніше Зеленський звернувся до американського колеги Джо Байдена із закликом терміново запросити Україну у НАТО. Таке запрошення, на думку українського лідера, позитивно вплине на воїнів ЗСУ, що борються проти росіян.
7 липня генсек НАТО Єнс Столтенберг анонсував ряд важливих рішень щодо України. Передовсім йдеться про зміцнення обороноздатності нашої країни та військову підтримку партнерами України і ЗСУ у майбутньому.
Німеччина запропонує затримати процес вступу України до НАТО на саміті Альянсу у Вільнюсі. Берлін побоюється можливої конфронтації з росією.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Україна не отримає запрошення до НАТО на саміті у Вільнюсі, але не буде розчарована його результатами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.