«Шахтар» у товариському матчі розійшовся миром з «Копером»

Один з лідерів УПЛ проводить збори у Туреччині

Тренування «Шахтаря» (Фото: shakhtar.com)

Українські футбольні команди продовжують готуватись до другої частини сезону 2022/23. Підготовку до поєдинків Ліги Європи та матчів чемпіонату України проводить «Шахтар». У другому поєдинку на зборах «Шахтар» зіграв зі словенським клубом «Копер».

У п’ятницю, 27 січня, «Шахтар» провів свій другий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником «гірників» став віце-чемпіон Словенії «Копер».

Склади команд

Шахтар (1-й тайм): Трубін, Топалов, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Петряк, Криськів, Бондаренко, Зубков, Траоре.

Шахтар (2-й тайм): Трубін (Пятов, 60), Михайліченко, Козик, Ракицький, Гочолейшвілі, Назарина, Джурасек, Борячук, Тотовицький, Тейлор, Сікан.

Запасні: Шевченко, Пузанков, Пятов, Кривцов, Гочолеїшвілі, Михайліченко, Тейлор, Фарина, Козік, Ракицький, Тотовицький, Джурасек, Очеретько, Назарина, Сікан, Борячук

Копер (стартовий склад): Голубович, Шимчак, Міттендорфер, Новоселець, Пальчич, Коррея, Тічич, Осуджи, Осієнг, Ясаражич, Едомвоні.

Перебіг матчу

Команди розпочали зустріч без розвідки і швидко обмінялись голами. На 13-й хвилині «Копер» відкрив рахунок. Осієнг ударом у вільний кут замкнув простріл Едомвоні. «Шахтар» відігрався через хвилину. Петряк головою переправив у ворота подачу Бондаренка. Команди збавили темп і активізувались ближче до перерви. Але рахунок до кінця першого тайму не змінився.

На 54-й хвилині «Копер» втратив чудову можливість вийти у лідери. Козик зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті, проте удар Осуджи голкіпер «Шахтаря» відбив. Втім через декілька хвилин Едомвоні все ж таки вивів словенську команду вперед. «Шахтар» врятувався вже у доданий час. Назарина шаленим ударом зі штрафного увігнав  м’яч у верхній кут.

• Шахтар (Україна) — Копер (Словенія) 2:2 (Петряк, 14, Назарина, 90+1 – Осієнг, 13, Едомвоні, 64).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Прометея» у матчі проти «Бурсаспора». Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.