«Прометей» у матчі Єврокубку переміг «Бурсаспор»

Український клуб продовжив переможну серію

БК «Прометей» (Фото:euroleaguebasketball.net)

У розіграші Єврокубку сезону 2022/23 відбулись матчі дванадцятого туру. У поєдинку Групи А «Прометей» зустрівся з турецьким клубом «Бурсаспор». Доля зустрічі вирішилась на останніх секундах.

У середу, 25 січня, «Прометей» зіграв поєдинок 12-го туру розіграшу баскетбольного Єврокубку сезону 2022/23.Суперником українців став турецький «Бурсаспор». У групі з десяти команд «Бурсаспор» займав 5-ту позицію турнірної таблиці, «Прометей» йшов на третьому місці. Суперники зустрічались між собою у матчі третього туру. У тому поєдинку «Прометей» переміг з рахунком 90:84.

Бурсаспор: Нідем, Озалп, Акін, Ал, Клеммонс, Сайбір, Таскіран, Бітім, Дудзінскі, Аталан, Сезгун, Аугусте, Дуверіоглу.
Прометей: Клавелл, Лукашов, Классен, Клімов, Санон, Сидоров, Ткаченко, Агада, Липовий, Кеннеді, Стефенс, Балвін, Петров.

Перебіг матчу

«Бурсаспор» відкрив рахунок, а згодом повів 8:0. Лише на 4-й хвилині Агада приніс перші очки «Прометею». У середині  першої десятихвилинки українська команда скоротила відставання до трьох балів. Через кілька секунд Агада вивів «Прометей» вперед. Лідер змінювався ще декілька разів. А закінчилась перша чверть з рахунком 23:22 на користь «Прометея».
Команди йшли досить рівно. Жодному з суперників не вдавалось відірватись. На 3-й хвилині другої чверті рахунок вкотре став рівним – 30:30. Втім поступово «Прометей» почав нарощувати перевагу, але на перерву пішов виграючи лише два очки.
У перші хвилини після поновлення гри ситуація на майданчику не змінилась. «Прометей» зберігав невелику перевагу, «Бурсаспор» намагався українську команду наздогнати. Це господарям вдалось на 5-й хвилині третьої чверті. Попри шалений тиск трибун, «Прометей» знову повів +4.
Заключну чверть команди розпочали за рахунку 75:69 на користь українського клубу. У турків непогано проходили дальні кидки. «Прометей» трохи пригальмував і дозволив супернику вийти вперед. На користь українській команді пішов тайм-аут. «Прометей» зробив ривок 7:0 та повернув собі лідерство. За півтори хвилини до кінця основного часу «Бурсаспор» вигравав одне очко. Агада забив здалеку і змусив тренера турецької команди взяти тайм-аут. Для порятунку матчу у «Бурсаспора» лишалось 35 секунд. «Прометей» вдало відіграв у захисті та зберіг перевагу в рахунку.

• Бурсаспор (Туреччина) — Прометей (Україна) 92:94 (22:23; 26:27; 21:25; 23:19).

«Прометей» вийшов у лідери Групі А. До наступного етапу змагань пройде по вісім команд з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг індивідуальних гонок на чемпіонаті Європи з біатлону. Також ми повідомляли про результати жеребкування фіналу чотирьох Ліги націй УЄФА.