Чемпіонат Європи з біатлону: Анастасія Меркушина виграла спринтерську гонку

Збірна України поповнила свою медальну скарбничку

Українська спортсменка здобула перемогу (Фото: biathlon.com.ua )

В Ленцерхайде продовжується чемпіонат Європи з біатлону. У другий день змагань відбулась спринтерська гонка у жінок. На старт вийшли пять українських біатлоністок.

З 25 по 29 січня у Ленцерхайде проходять змагання відкритого чемпіонату Європи з біатлону. У п’ятницю, 27 січня, відбулась жіноча спринтерська гонка. Спортсменки подолали дистанцію у 7,5 кілометрів.

На старт жіночої спринтерської гонки вийшли 5 українських біатлоністок: Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Олена Білосюк, Анна Кривонос та Любов Кип'яченкова.

Анастасія Меркушина чудово провела гонку. Українська біатлоністка без промахів пройшла два вогневих рубежі і фінішувала з найкращім часом. Меркушина на 0,5 секунди випередила Тільду Йоханссон зі Швеції. Третє місце посіла Ванесса Хінц. Кращою з решти українських біатлоністок стала Анна Кривонос. Спортсменка з одним промахом зайняла 22-ге місце. Срібна призерка чемпіонату Європи у індивідуальній гонці Юлія Джима у спринті фінішувала 39-ю.

Чемпіонат Європи з біатлону

Європейська першість з біатлону вперше відбулась у 1994 році. Змагання проходять щорічно, а участь у стартах можуть приймати спортсмени з усього світу. Як правило, найсильніші біатлоністи не беруть участі у чемпіонаті Європи, а основні сили зберігають на гонки етапів Кубка світу, а також на старти світового чемпіонату.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Прометея» у матчі проти «Бурсаспора». Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.