Чемпіонат Європи з біатлону: українці не потрапили у топ-15 чоловічої спринтерської гонки

Європейську першість приймає Швейцарія

Чемпіонат Європи (Фото: Manzoni/IBU)

В Ленцерхайде продовжується програма чемпіонату Європи з біатлону. У другий день змагань відбулись спринтерські гонки. У чоловічій гонці збірну України представляли шість біатлоністів.

У п’ятницю, 27 січня, відбулась на чемпіонаті Європи з біатлону відбулась спринтерська гонка у чоловіків. Біатлоністи подолали дистанцію у 10 кілометрів.

На старт чоловічої індивідуальної гонки вийшли 6 українських біатлоністів: Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Денис Насико та Тарас Лесюк.

Гонка склалась для українців не зовсім вдало. Найкращій результат показав Богдан Цимбал, посівши 17-те місце з відставанням від лідера у хвилину і 36 секунд. Ну а виграв спринтерську гонку норвежець Ерленн Б'єнтеґор. Його співвітчизник, Вебйорн Соерум, посів друге місце. Бронзову медаль виборов Філіпп Наврат з Німеччини.

Чемпіонат Європи з біатлону

Європейська першість з біатлону вперше відбулась у 1994 році. Змагання проходять щорічно, а участь у стартах можуть приймати спортсмени з усього світу. Як правило, найсильніші біатлоністи не беруть участі у чемпіонаті Європи, а основні сили зберігають на гонки етапів Кубка світу, а також на старти світового чемпіонату.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Прометея» у матчі проти «Бурсаспора». Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.