«Шахтар» розпочав серію контрольних матчів поразкою від «Аустрії»

Представник України у Лізі Європи проводить збори у Туреччині

Тренування «Шахтаря» (Фото: shakhtar.com)

Українські футбольні команди готуються до другої частини сезону 2022/23. Підготовку до поновлення чемпіонату УПЛ та поєдинків Ліги Європи проводить і «Шахтар». У першому матчі в новому році «Шахтар» зіграв з «Астрією».

У п’ятницю, 20 січня, «Шахтар» провів перший поєдинок на тренувальних зборах. Суперником «гірників» стала віденська «Аустрія». У чемпіонаті Австрії «Аустрія» наразі посідає сьому позицію.

Шахтар (1-й тайм): Шевченко, Гочолейшвілі, Козік, Фарина, Михайліченко, Джурасек, Назарина, Очеретько, Тотовицький, Борячук, Кулаков.

Шахтар (2-й тайм): Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Топалов, Степаненко, Криськів, Зубков, Бондаренко, Петряк, Сікан.

Аустрія (стартовий склад): Фрюхтль, Марвін, Майзль, Хандль, Ранфтль, Холанд, Фішер, Фіц, Польстер, Юкич, Табакович.

Перебіг матчу

«Шахтар» зі старту поєдинку заволодів ініціативою і взяв контроль над м’ячем. Перший небезпечний момент «гірники» створили на 11-й хвилині. Удар Тотовицького парирував голкіпер «Аустрії». Згодом моменти почали виникати і біля воріт української команди. Один з них закінчився голом. На 24-й хвилині Холанд потужним ударом метрів з 20-ти увігнав  м’яч у лівий нижній кут воріт. Через 7 хвилин Фішер міг збільшувати різницю у рахунку, але дивом не влучив у вільний кут.
Другий тайм «Шахтар» розпочав іншим складом. Місце у воротах зайняв Трубін, а на вістрі атаки діяв Сікан. «Шахтар» втратив декілька нагод зрівняти рахунок, і, як наслідок, пропустив сам. На 72-й хвилині Копп виграв верхову боротьбу і зробив рахунок 0:2. Все ж таки «Шахтар» один м’яч відіграв. Конопля заробив на собі пенальті, а  Бондаренко чітко виконав вирок, пробивши у правий верхній кут. Українська команда намагалась вирвати нічию. На останніх хвилинах навіть Трубін приходив до штрафного майданчика суперника, але марно. Перший матч у 2023 році «Шахтар» програв.

• Шахтар (Україна) — Аустрія (Відень, Австрія) 1:2 (Бондаренко, 79 (з пенальті) – Холанд, 24, Копп, 72).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів студентської збірної України з хокею на Універсіаді-2023. Також ми повідомляли про перемогу «Інтера» у матчі за Суперкубок Італії.