«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Банк може зробити перерахунок боргу і повернути нараховану суму відсотків
Клієнт Monobank неочікувано виявив, що з кредитного ліміту банківської картки за два дні зникло 34 тисячи гривень. Причому, валютні перекази були найрізноманітніші – долари, рупії, песо. Як таке могло трапитися і що на це відповіли в банку.
Відгук з'явився на порталі Мінфін. Клієнт Monobank виявив ймовірний факт шахрайства.
«Так сталося, що маю картку монобанку з кредитним лімітом у 40 тис. грн. Карта віртуальна, фізичну не отримувала. Користуюся вкрай рідко. Вчора зайшов у додаток та виявив, що з кредитного ліміту було списано за різними дрібними транзакціями за два дні близько 34 тис.грн. Валюти списання різні. Серед них австралійські долари, індійські рупії, філіппінські песо, в'єтнамські донги, долари США і ще чогось немає», - повідомив чоловік.
Про це, за його словами, він відразу повідомив на підтримку банку через телеграм.
«Вони начебто взяли до відома, але при цьому безапеляційно мені заявили, що всі ці списані шахрайським шляхом гроші вважатимуться моїм боргом за яким вони нараховуватимуть відсотки. Я взагалі вперше стикаюся із подібним ставленням. Хотілося б дізнатися, що із цього приводу говорить судова практика. Оскільки я платити по чужих рахунках не буду, - заявив клієнт Monobank.
У відповіді на цей відгук в банку повідомили, що на цей час питання передано до колег, які займаються оскарженням операцій через платіжну систему, щоб повернути кошти, які були списані шахраями з рахунку клієнта.
«Якщо диспут буде виграний, банк може зробити перерахунок боргу і повернути вам нараховану суму відсотків, - повідомили в банку. - Але ми рекомендуємо вносити суми на карту, хоча б в розмірі мінімального обов'язкового платежу, щоб у вас не утворювалося простроченої заборгованості», - порадили клієнту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.