"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Злочинну схему організували дві жінки, які раніше вже були замішані в шахрайстві
Правоохоронці викрили злочинне угруповання, яке виманювало гроші в українців під приводом продажу безпілотників для ЗСУ. Аферистам вдалося заробити понад 45 мільйонів гривень. Злочинну схему організували дві жінки, які раніше вже були замішані в шахрайстві.
Як повідомляє Національна поліція України, потерпілі збирали кошти на безпілотники різних модифікацій та їхні комплектуючі для відправки знайомим військовим у зону бойових дій. Однак, відправивши гроші аферистам, безпілотників так і не дочекалися.
Злочинну схему організували дві жінки, які раніше вже були замішані в шахрайстві. Під час блекаутів вони продавали і не постачали людям супутникові термінали Starlink. Тепер зловмисниці пропонували купити у них БПЛА, вартістю менше на 20-25% від ринкової. На це купилися багато громадян з усіх регіонів України різного віку, які хотіли допомогти українським військовим.
Загалом шахрайки не поставили понад 600 дронів різного типу для потреб Збройних сил України. Унаслідок їхніх дій 92 людини втратили загалом понад 45 мільйонів гривень.
Під час обшуків, які відбулися за місцем проживання фігурантів на території м. Києва, Одеської та Волинської областей, слідчі Нацполіції вилучили банківські картки, мобільні телефони, комп'ютерну техніку, реєстраційні номери та документи господарської діяльності, які використовували шахраї. Також заарештовано майно підозрюваних вартістю понад 4,5 мільйона гривень та 28,6 мільйона гривень на банківських рахунках залучених до схеми підприємств.
У Дніпрі викрили учасників злочинного угрупування. Вони орендували приміщення в центрі міста під "офіс" і залучили до роботи операторів. І таким чином ошукували співгромадян, які проживають у Польщі. До угрупування входило 12 осіб та 2 кримінальних авторитетів, які були організаторами.
Також повідомлялося, що шахраї придумали нові схеми виманювання грошей як з українських військових, так і цивільних громадян. У першому випадку з військовослужбовцем за допомогою соцмереж звʼязується особа, яка пропонує придбати техніку, яка необхідна на фронті, зокрема, дрони. Після цього зʼясовується, що шахрай пропонує придбати не гаджети, а лише номер телефона виробника. У другому випадку на цивільну особу виходить аферист, який представляється знайомим, другом чи родичем, який служить у лавах Сил оборони. Ймовірно, з метою попрохати про гроші на військове спорядження. Про це свідчать дописи користувачів у Facebook.
Нагадаємо також: розв'язка на перетині вулиць Полярної та Богатирської у Києві будується швидкими темпами - вже зведено два шляхопроводи довжиною по 125 метрів, бетонуються суцільні плити. Якими будуть наступні кроки, і коли відкриють проїзд, розповідає інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.