Середня тривалість життя – шість років: Брюсу Віллісу встановили точний діагноз

Невтішний діагноз для найміцнішого горішка

Середня тривалість життя – шість років: Брюсу Віллісу встановили точний діагноз
Актор продовжує боротися з тяжкою хворобою

Ще в березні 2022 року стало відомо, що Брюса Вілліса назавжди втрачено для кінематографа. Причиною стала афазія, яку можна розглядати не як діагноз, а як симптом. Тому була надія, що актор зможе бодай нормально жити. Але нещодавно дружина Вілліса, Емма Хемінг, повідомила, що її чоловіку діагностували невиліковне захворювання.

Брюсу Віллісу в останні роки було дуже важко зніматися: свої фрази зі сценарію він вимовляв за допомогою навушників: суфлер подавав репліки, а актор їх механічно повторював. Потім Віллісу стало важко розпізнавати мову, потім він поступово переставав її розуміти. Це називається афазією. Але причина, на тлі якої розвинулася афазія, залишалася невстановленою.

Брюс Вілліс та Емма Хемінг
Брюс Вілліс та Емма Хемінг

 

Як повідомила Емма Хемінг, лікарі все ж таки знайшли причину – Брюс Вілліс страждає від лобово-скроневої деменції, також відомої як хвороба Піка. Члени сім'ї актора (включаючи його нинішню дружину Емму, колишню дружину Демі Мур та дітей) заявили, що знати про таке захворювання дуже важко. Однак вони раді постановці конкретного діагнозу, з яким тепер можна спробувати впоратися.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

 

Через захворювання Брюс Вілліс стикається вже не лише з розладом мови. Виявляються інші симптоми хвороби. Які саме, родина актора поки що не уточнила.

Лобно-скронева деменція невиліковна. Зупинити її розвиток неможливо, можна лише якось впливати на симптоми, на поведінку пацієнта. «Якось» означає, що цей вплив не матиме суттєвого ефекту.

Брюс Вілліс з дочками Мейбл та Евелін святкує Хелловін-2021. Через п'ять місяців його життя зміниться назавжди
Брюс Вілліс з дочками Мейбл та Евелін святкує Хелловін-2021. Через п'ять місяців його життя зміниться назавжди

 

Лобно-скронева деменція становить від 10 до 20% всіх випадків деменції у світі. Вона швидко прогресує, а пацієнти після встановлення діагнозу зазвичай живуть від двох до двадцяти років. Але в середньому – шість років. Також їм потрібне цілодобове спостереження.

«На сьогодні не існує методів лікування цього захворювання, але ми сподіваємось, що найближчим часом ця ситуація зміниться. Ми сподіваємося, що в міру зміни стану Брюса будь-яка увага ЗМІ буде спрямована на те, щоб висвітлити цю хворобу, яку потрібно набагато більше дослідити та про яку потрібно більше розповідати людям», – сказано у заяві сім'ї артиста.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що Брюс Вілліс переписав свій заповіт.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube