"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Такі інтернет-агітатори розповсюджували антиукраїнської контент
Служба безпеки України викрила діяльність мережі інтернет-агітаторів, якими керували з Росії. Вони діяли на території Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської та Закарпатської областей.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Служби безпеки України .
Зловмисники розповсюджували в соцмережах матеріали із закликами порушувати територіальну цілісність і конституційний лад України, а також розпалювати міжнаціональну ворожнечу. Вони діяли за наказом свого керівництва з РФ.
Так, у Дніпропетровській області СБУ викрили уродженця Донецька, який поширював матеріали на підтримку анексії АР Крим та окупації ОРДЛО, закликав до фізичного знищення міфічних «українських фашистів» і просував ідеї «русского міра». Під час обшуку за місцем проживання інтернет-агітатора правоохоронці виявили комп'ютерну техніку та засоби зв'язку з доказами протиправної діяльності.
Також аналогічну діяльність СБУ викрила в Херсонській, Закарпатській і Полтавській областях. У кожній з них діяли агітатори, які поширювали антиукраїнської контент. Наприклад, на Полтавщині зловмисниця створила 20 спільнот з пропагандою сепаратизму і закликами до змін кордонів території України. Такі спільноти охоплювали аудиторію понад 100 тисяч користувачів.
Правоохоронці зазначають, що активізація мережі інтернет-агітаторів збігається з так званими «тарифними протестами». Поліція встановила, що на замовлення іноземних кураторів фігуранти підштовхували користувачів соцмереж до участі в акціях протесту.
Дії зловмисників кваліфікували за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, за 2020 рік Служба безпеки України нейтралізувала 600 кібератак, а також припинила діяльність 20 хакерських угруповань.Значна частина таких атак були інструментами гібридної агресії.
Також Інформатор писав, що СБУ викрила командира незаконних збройних формувань.У 2014 році він приєднався до окупаційних військ і воював проти української армії.