Головна
Україна
Події
15:51, 8 Червня
Информатор UA

Интро

СБУ провела обшуки у засновників громадської організації "Партія Шарія". Вони можуть бути причетними до поширення агітаційних матеріалів, спрямованих на зміну меж території або державного кордону України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням СБУ . Обшуки проводилися за місцем проживання двох фігурантів у справі: у Києві та у Бучацькому районі (Київська область). В ході обшуку правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, мобільні термінали, печатку "Партії Шарія" і банківські картки. Також проведені обшуки у друкарні, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.   В межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Як раніше повідомляв Інформатор, Шарій подав до суду на СБУ. При цьому СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном у справі Шарія.  Також повідомлялося, в СБУ заявили, що Шарій не прийшов на допит,він ховається від слідства. Також ми писали, що Шарія внесли до бази розшуку МВС. Крім цього, суд має намір встановити, чи мав Шарій вплив як лідер у своїй же політичній силі.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

СБУ провела обшуки у засновників організації "Партія Шарія"

Читать на русском

Відкрито кримінальне провадження

Читать на русском
СБУ провела обшуки у засновників організації "Партія Шарія"

Відкрито кримінальне провадження

СБУ провела обшуки у засновників громадської організації "Партія Шарія". Вони можуть бути причетними до поширення агітаційних матеріалів, спрямованих на зміну меж території або державного кордону України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням СБУ .

Обшуки проводилися за місцем проживання двох фігурантів у справі: у Києві та у Бучацькому районі (Київська область). В ході обшуку правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, мобільні термінали, печатку "Партії Шарія" і банківські картки.

Також проведені обшуки у друкарні, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

 

В межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Як раніше повідомляв Інформатор, Шарій подав до суду на СБУ. При цьому СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном у справі Шарія. 

Також повідомлялося, в СБУ заявили, що Шарій не прийшов на допит,він ховається від слідства. Також ми писали, що Шарія внесли до бази розшуку МВС. Крім цього, суд має намір встановити, чи мав Шарій вплив як лідер у своїй же політичній силі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.