САП хоче конфіскувати активи керівника сервісного центру МВС на Дніпропетровщині

Читать на русском

НАЗК виявило підозрілі придбання на суму понад 6,9 млн грн у начальника територіального сервісного центру МВС у Дніпропетровській області

Читать на русском
гривні, САП
Посадовець стверджував, що частину готівки, вилученої під час обшуку, йому позичили

НАЗК виявило підозрілі придбання на суму понад 6,9 млн грн у начальника територіального сервісного центру МВС у Дніпропетровській області

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала позов про конфіскацію активів начальника сервісного центру МВС на Дніпропетровщині. Прокурор звернувся до ВАКС з клопотанням про визнання необґрунтованими і спрямування в дохід держави активів на майже 7 мільйонів гривень начальника територіального сервісного центру регіону. Виявилося, що в нього були гроші, які він міг незаконно отримати.

Про це повідомляє САП. Під час обшуку у місці проживання та в автомобілі посадовця виявили майже п'ять мільйонів гривень. Також встановлено, що автомобілем Škoda Kodiaq, 2023 року випуску та вартістю понад 2 мільйони гривень, зареєстрованим на близького родича, фактично користувався посадовець.

Аналіз доходів та видатків посадовця та його родини підтвердив, що набуття готівкових коштів та придбання авто було неможливим шляхом законних джерел. САП звернулася до суду з позовом про визнання необґрунтованими цих активів і їх стягнення з посадовця і його родини в дохід держави. Автомобіль під час проведення розслідування було арештовано.

Національне агентство проти корупції заявило, що начальник територіального сервісного центру поліції у Дніпропетровській області набув майже 6,9 мільйона гривень, які необґрунтованими активами. Він стверджував, що частину грошей, які вилучили у нього під час обшуку, позичили треті особи. Але НАЗК виявило, що ці люди не мали достатньо законних коштів.

НАБУ та САП відкрили справу проти голови АМКУ

Спеціалізована прокуратура та Національне антикорупційне бюро розпочали розслідування стосовно можливого незаконного збагачення колишнім головою Донецької обласної адміністрації та чинним головою Антимонопольного комітету Павлом Кириленком. Підставою для цього став розслідувальний матеріал програми "Схеми", що вказує на те, що родина Кириленка протягом 2020-2023 років придбала майно на суму понад 70 мільйонів гривень.

Розслідування виявило, що родина Кириленка придбала земельні ділянки та нерухомість у різних регіонах України, а також автомобілі. Вартість цього майна перевищує декларовані доходи Кириленка та його родини. Втім наразі Кириленко не є підозрюваним або обвинуваченим у справі, розслідування триває.

Раніше Інформатор повідомляв про викриття масштабної корупційної схеми на Запоріжжі, в якій брали участь Медично-соціальна експертна комісія. Зловмисники підробляли довідки про інвалідність для військових, отримуючи замість хабарі, і торгували наркотиками. Під час обшуків вилучили $1,2 мільйона готівки та 2 кілограми наркотиків. Розслідування цієї справи триває.

Також на Львівщині були затримані учасники фінансової оборудки. Серед організаторів цієї схеми виявили посадових осіб з військових навчальних закладів та їхніх підрядників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.