Наразі Кириленко не має статусу підозрюваного або обвинуваченого у цій справі
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочали досудове розслідування щодо можливого незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації колишнім очільником Донецької ОВА та чинного голови Антимонопольного комітету (АМКУ) Павлом Кириленком. Йдеться про неймовірне збагачення його родини у війну на мільйони гривень.
Підставою для розслідування став журналістський матеріал програми "Схеми", в якому йшлося про те, що родина Кириленка протягом 2020-2023 років придбала нерухомість та автівки загальною ринковою вартістю понад 70 мільйонів гривень. За даними САП, 22 березня детективи НАБУ вже розпочали досудове розслідування за статтями:
Наразі Кириленко не має статусу підозрюваного або обвинуваченого у цій справі. Розслідування триває.
Опубліковане розслідування "Схем" описує значне зростання статків родини Павла Кириленка, колишнього очільника Донецької обласної адміністрації, а нині голови Антимонопольного комітету України. Згідно з розслідуванням, протягом 2020-2023 років, родина Кириленка придбала:
Окрім цього, розслідування "Схем" зафіксувало, що:
Вартість придбаної нерухомості та автомобілів значно перевищує задекларовані доходи родини Кириленка. Статки цього майна сягають понад 70 млн грн.
25 березня 2024 року суд обрав запобіжний захід для Олександра Козловського, колишнього високопосадовця Збройних сил України. Козловського звинувачують у незаконному збагаченні під час воєнного стану. За даними слідства, Козловський у війну придбав 53 земельні ділянки, декілька дорогих квартир у Києві, елітні автомобілі.
Також експосадовця Міністерства оборони Олександра Лієва взяли під варту 12 лютого. СБУ за сприяння Міноборони викрила чиновників оборонного відомства і менеджерів "Львівського арсеналу", які вкрали майже 1,5 млрд грн на закупівлі снарядів. Лієва затримали у Чернівцях під час спроби перетину кордону.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що на Запоріжжі викрили масштабну корупційну схему за участі МСЕК. Зловмисники видавали фальшиві довідки про інвалідність для військових за хабарі та продавали наркотики. Під час обшуків вилучили $1,2 млн готівки та 2 кг психотропів. Триває досудове розслідування.
Також на Львівщині затримали учасників фінансової оборудки. Серед організаторів - посадові особи з військових навчальних закладів, а також підрядники. Загальна сума збитків - 44 мільйони гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.