Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Перший склад і військова техніка РФ залишили територію албанського храму Худаванг
Російські "миротворці" почали виходити з Нагірного Карабаху, де вони знаходилися з 2020 року. Перша група військових та техніка покинули храм Худаванг у Кяльбаджарському районі. Очікується, що виведення російських військ з Нагірного Карабаху буде завершено протягом найближчих днів.
Про це повідомляє азербайджанське видання Musavat. ЗМІ також опублікувало відео виведення російських військ з Карабаху.
На кадрах, як зазначає видання, видно виведення частини російського "миротворчого" контингенту з Тертерського та Бардинського районів Азербайджану. Інформацію про виведення військ РФ підтвердив речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков.
27 вересня 2020 року розпочалась Друга карабаська війна. Азербайджан розпочав наступ. За півтора місяця азербайджанські сили змогли прорвати вірменську оборону і повернути дві третини втрачених територій після Першої карабаської війни.
Територія Нагірного Карабаху стала відрізаною від Вірменії, і в регіон були введені російські "миротворці". Після підписання заяви про припинення вогню у Нагірному Карабасі, за якою Вірменія зобов'язалася передати частину територій Азербайджану, у Єревані розпочалися масові протести. Проте мир у регіоні так і не настав.
У вересні 2022 року відбулися азербайджансько-вірменські зіткнення. Хоча Вірменія звернулась за допомогою до Росії та інших країн ОДКБ, підтримки не отримала.
У квітні 2023 року прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян визнав територіальну цілісність Азербайджану, включно з Нагірним Карабахом. Після цього у 19 вересня 2023 ситуація знову загострилася. Після чого невизнана Нагірно-Карабаська Республіка припинила своє існування з 1 січня 2024 року. Після виведення російських військ Азербайджан відновить повний суверенітет над Нагірним Карабахом.
Нагадаємо, після капітуляції у Нагірний Карабах прибула місія ООН. Це відбулося вперше за 30 років. Експрезидентів невизнаного Нагірного Карабаху затримали в Азербайджані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.