"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Інформація про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака ІЛ-76 несе для росіян загрозу
Увечері у неділю, 28 січня, росіяни DDoS-атакували інформаційні ресурси Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Штаб з міркувань безпеки тимчасово обмежив доступ до деяких своїх функцій та ресурсів. Кібератаку пов’язують це з інформацією про падіння Іл-76 під Бєлгородом.
Про кібератаку росіян повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Facebook-сторінці. Ворог чутливо сприймає оприлюднену інформацію про падіння Іл-76 під Бєлгородом.
"Вочевидь, ворог вирішив, що інформація, зокрема, про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака ІЛ-76 несе для нього загрозу", - читаємо у повідомленні.
З міркувань безпеки штаб тимчасово обмежив доступ до деяких функцій та ресурсів штабу. Водночас Координаційний штаб продовжує свою роботу і активно працює над поверненням українських громадян, які перебувають у полоні російських загарбників.
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими 26 січня заявили, що росія після довготривалого очікування нарешті передала список українських військових, які, за версією російської пропаганди, перебували на борту літака Іл-76. Зазначається, що цей список ідентичний тому, який раніше розповсюджували пропагандисти рф. Варто зазначити, що багато військових ЗСУ, які нібито "загинули", раніше вже обміняли. Це вказує на фейковість тверджень російської сторони.
Зі свого боку, Організація Об'єднаних Націй поки що не має можливостей та не може розібратись у питанні падіння літака Іл-76 під Бєлгородом. ООН не може ні підтвердити, ні спростувати інформацію про те, чи перебували в літаку українські військовополонені. Наразі триває з'ясування обставин події.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.