“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Інформація про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака ІЛ-76 несе для росіян загрозу
Увечері у неділю, 28 січня, росіяни DDoS-атакували інформаційні ресурси Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Штаб з міркувань безпеки тимчасово обмежив доступ до деяких своїх функцій та ресурсів. Кібератаку пов’язують це з інформацією про падіння Іл-76 під Бєлгородом.
Про кібератаку росіян повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Facebook-сторінці. Ворог чутливо сприймає оприлюднену інформацію про падіння Іл-76 під Бєлгородом.
"Вочевидь, ворог вирішив, що інформація, зокрема, про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака ІЛ-76 несе для нього загрозу", - читаємо у повідомленні.
З міркувань безпеки штаб тимчасово обмежив доступ до деяких функцій та ресурсів штабу. Водночас Координаційний штаб продовжує свою роботу і активно працює над поверненням українських громадян, які перебувають у полоні російських загарбників.
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими 26 січня заявили, що росія після довготривалого очікування нарешті передала список українських військових, які, за версією російської пропаганди, перебували на борту літака Іл-76. Зазначається, що цей список ідентичний тому, який раніше розповсюджували пропагандисти рф. Варто зазначити, що багато військових ЗСУ, які нібито "загинули", раніше вже обміняли. Це вказує на фейковість тверджень російської сторони.
Зі свого боку, Організація Об'єднаних Націй поки що не має можливостей та не може розібратись у питанні падіння літака Іл-76 під Бєлгородом. ООН не може ні підтвердити, ні спростувати інформацію про те, чи перебували в літаку українські військовополонені. Наразі триває з'ясування обставин події.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.