Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ракети Dehlavieh можуть розвивати швидкість до 5,5 тис. метрів, тому засоби радіолокаційної боротьби проти них безсилі, пишуть аналітики Defence Blog
Росія атакувала Україну іранськими ракетами з боєголовками Dehlavieh. Вони є клонами російської ракети "Корвет", а під час пуску мають характерний слід кольорової гамми – червонуватий – який і відрізняє їх від інших ракет.
Як повідомили експерти з Defence Blog, ці ракети противник вже використовує в Україні, а через їхню високу швидкість засоби РЕБ практично не можуть її виявити.
Dehlaviyeh є протитанковим ракетним комплексом з можливістю використання у переносному й самохідному варіанті, також його можна перевозити.
Ракета Dehlaviyeh зовні та за своєю архітектурою схожа на боєприпас російського "Корнета". Діаметр цієї ракети становить 152 мм, довжина – 1,2 м, маса – майже 26 кг. Ракета поставляється в циліндричному транспортно-пусковому контейнері із кріпленнями для розміщення на пусковій установці. Дальність польоту може досягати щонайменше 5,5 км.
Іранський ПТРК використовує наведення лазерного променя, як і "Корнет". Автоматика пускової установки направляє до мети лазерний промінь і ракета у польоті прагне утримуватися на ньому.
Для ПТРК Dehlaviyeh заявлена здатність ураження бронеоб'єктів з динамічним захистом. Це вказує на використання тандемної бойової частини з провідним та основним зарядами. Пробивання іранської ракети не названо, але "Корнет-Е" пробиває 1200 мм гомогенної броні за завдання.
У російських ракетах типу Х-101, які коштують близько 12,5 мільйонів доларів, використано дешеві клейкі стрічки та трансформатори, які можна придбати навіть на платформі AliExpress.
Російський ВПК використовує побутові платформи, щоб налагодити виробництво ракет в умовах санкцій, але з такою якістю матеріалів ціна ракети виявилася значно нижчою за оголошену.
Ракети Х-101 вже використовувалися в Сирії та були застосовані проти різних об’єктів в Україні, включаючи Київ, Дніпро, Вінницю та Запоріжжя.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, скільки ракет росія вже випустила по Україні і у скільки росіянам обійшлись ракетні атаки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.