Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ракети Dehlavieh можуть розвивати швидкість до 5,5 тис. метрів, тому засоби радіолокаційної боротьби проти них безсилі, пишуть аналітики Defence Blog
Росія атакувала Україну іранськими ракетами з боєголовками Dehlavieh. Вони є клонами російської ракети "Корвет", а під час пуску мають характерний слід кольорової гамми – червонуватий – який і відрізняє їх від інших ракет.
Як повідомили експерти з Defence Blog, ці ракети противник вже використовує в Україні, а через їхню високу швидкість засоби РЕБ практично не можуть її виявити.
Dehlaviyeh є протитанковим ракетним комплексом з можливістю використання у переносному й самохідному варіанті, також його можна перевозити.
Ракета Dehlaviyeh зовні та за своєю архітектурою схожа на боєприпас російського "Корнета". Діаметр цієї ракети становить 152 мм, довжина – 1,2 м, маса – майже 26 кг. Ракета поставляється в циліндричному транспортно-пусковому контейнері із кріпленнями для розміщення на пусковій установці. Дальність польоту може досягати щонайменше 5,5 км.
Іранський ПТРК використовує наведення лазерного променя, як і "Корнет". Автоматика пускової установки направляє до мети лазерний промінь і ракета у польоті прагне утримуватися на ньому.
Для ПТРК Dehlaviyeh заявлена здатність ураження бронеоб'єктів з динамічним захистом. Це вказує на використання тандемної бойової частини з провідним та основним зарядами. Пробивання іранської ракети не названо, але "Корнет-Е" пробиває 1200 мм гомогенної броні за завдання.
У російських ракетах типу Х-101, які коштують близько 12,5 мільйонів доларів, використано дешеві клейкі стрічки та трансформатори, які можна придбати навіть на платформі AliExpress.
Російський ВПК використовує побутові платформи, щоб налагодити виробництво ракет в умовах санкцій, але з такою якістю матеріалів ціна ракети виявилася значно нижчою за оголошену.
Ракети Х-101 вже використовувалися в Сирії та були застосовані проти різних об’єктів в Україні, включаючи Київ, Дніпро, Вінницю та Запоріжжя.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, скільки ракет росія вже випустила по Україні і у скільки росіянам обійшлись ракетні атаки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.