Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Обговорення виборів під час війни в Офісі президента називають "нормальною демократичною дискусією".
В Офісі Президента наголосили, що спікер ВР Руслан Стефанчук на тлі висловлювання про інші країни говорив про готовність України розглянути бачення цих держав. Про це заявив радник голови ОП Михайло Подоляк в ефірі телемарафону 25 жовтня, передає сайт «1+1».
За його словами, "Стефанчук як спікер парламенту публічно ініціював дискусію, наскільки ми можемо провести вибори з урахуванням всіх негараздів".
"Будь-яка країна може сказати свою позицію щодо того, чи треба продовжувати термін перебування у владі людей, які були обрані до початку війни і каденція яких вже завершилася під час війни. Чи можна в принципі проводити ці вибори з урахуванням оцих позицій... гроші, безпека", - пояснив радник голови ОП.
Україна має зважати на відносини на глобальному ринку з країнами, які надають їй фінансову та військову підтримку. Водночас Подоляк підкреслив, що рішення про проведення виборів "буде прийнято виключно народом України".
"Чи готовий народ іти на те, щоб вносити певні зміни в законодавство і проводити виборчі процедури, чи не готовий з урахуванням, що першопочатково треба вирішити питання війні і миру", - додав він.
В ОП цей процес називають "нормальною демократичною дискусією".
"Це нормально, коли в суспільстві публічно, зокрема, на внутрішньому ринку… і з партнерами проговорюється, наскільки важливо та чи інша форма легітимності, чи можна буде цю легітимність перенести на певний термін поки йде війна", - заявив Подоляк.
Напередодні спікер парламенту розповів, за яких умов вибори можуть відбутися під час війни. Він підкреслив, що для проведення голосування зараз необхідно розв'язати п’ять головних проблем.
Інформатор писав, що вибори в Україні можна провести через додаток Дія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.