RU
Головна
Бізнес
Економіка
18:13, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко заявив, що середня ціна гектара землі в Україні становить 43 879 гривень, а ціна землі для ведення сільського господарства - 32852 гривень. Про це він повідомив на пресконференції 12 жовтня, передає Інформатор. Міністр зазначив, що з моменту прийняття закону про ринок землі зареєстрували понад 8000 угод, площа транзакцій складає вже 70 000 га. За його словами, право власності на землю вже отримали близько 7 млн ​​українців. "Ринок землі абсолютно прозоро рухається, 100 днів довели, що маніпуляції і фейки про те, що заберуть у українців (землю, - ред.) - це все було дурницею", - сказав Лещенко. Він додав, що згідно з постановою уряду, повинні стартувати електронні земельні аукціони з оренди земель на базі системи "Прозорро". Перші лоти вже виставили Львівські, Мукачівські, Берегівські міськради. "Аукціони дозволять місцевим бюджетам отримати реальні надходження до місцевих бюджетів і стартувати з орендою в рази більше, ніж стартова в лоті", - зазначив Лещенко. Нагадаємо, в Україні з 1 липня запрацював ринок землі, але українців закликають не поспішати з продажем землі, адже вартість буде зростати. Також Інформатор писав, що в Україні з'явився відкритий геопортал земельних даних. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Ринок землі рухається": міністр розповів про розцінки за один гектар

Читать на русском
"Ринок землі рухається": міністр розповів про розцінки за один гектар

Право власності на землю вже отримали близько 7 млн українців

Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко заявив, що середня ціна гектара землі в Україні становить 43 879 гривень, а ціна землі для ведення сільського господарства - 32852 гривень.

Про це він повідомив на пресконференції 12 жовтня, передає Інформатор.

Міністр зазначив, що з моменту прийняття закону про ринок землі зареєстрували понад 8000 угод, площа транзакцій складає вже 70 000 га.

За його словами, право власності на землю вже отримали близько 7 млн ​​українців.

"Ринок землі абсолютно прозоро рухається, 100 днів довели, що маніпуляції і фейки про те, що заберуть у українців (землю, - ред.) - це все було дурницею", - сказав Лещенко.

Він додав, що згідно з постановою уряду, повинні стартувати електронні земельні аукціони з оренди земель на базі системи "Прозорро". Перші лоти вже виставили Львівські, Мукачівські, Берегівські міськради.

"Аукціони дозволять місцевим бюджетам отримати реальні надходження до місцевих бюджетів і стартувати з орендою в рази більше, ніж стартова в лоті", - зазначив Лещенко.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня запрацював ринок землі, але українців закликають не поспішати з продажем землі, адже вартість буде зростати.

Також Інформатор писав, що в Україні з'явився відкритий геопортал земельних даних.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.