У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Це зроблено для того, щоб мати вплив на півострові
Росія завезла до окупованого Криму понад 600 тисяч своїх громадян. Такі дії спрямовані на посилення впливу на півострові.
Про такі дані розвідки розповів на онлайн-конференції «Україна-США» секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов, - повідомляє Інформатор з посиланням на «Крим.Реалії».
"За даними української розвідки, вони завезли вже туди понад 600 тисяч громадян Російської Федерації, заселили територію Криму", - уточнив Данилов.
Він зазначив, що Росія створює плацдарм для впливу у регіоні.
«Для чого вони заходили до Криму, це вони й роблять — плацдарм, щоб повністю мати вплив саме у цьому регіоні. Там йде повністю зараз переозброєння. Там постійно відбуваються навчання», - сказав Данилов.
За словами правоохоронців, досліджувати демографічний склад тимчасово окупованого півострова складно. Прокуратура АР Крим разом із експертами розробляють методики, щоб порахувати кількість переселених росіян та кримчан, які були змушені залишити півострів. Глава кримської прокуратури Ігор Поночовний зазначив, що зараз робоча група досліджує міжнародний досвід та шукає методики, схожі на конфлікт у Югославії.
Зазначимо, у лютому 2014 року озброєні люди у формі без розпізнавальних знаків захопили будівлю Верховної Ради АРК, Ради міністрів АРК, сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об'єкти, а також блокували дії українських військ. 16 березня 2014 року на території Криму та Севастополя відбувся невизнаний більшістю країн світу «референдум» щодо статусу півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали результатів голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про "приєднання" Криму до Росії.
Нагадаємо, за час окупації Криму до армії РФ призвали близько 31 тисяч громадян України. Крім того, Україна просить НАТО зупинити втручання РФ в авіапростір окупованого Криму.
Також Інформатор писав, що нова резолюція ООН щодо Криму закликає РФ звільнити заступника голови Меджлісу та інших кримських татар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .